Állásbörze - Keres Archívum - Keresés
Környezetvédelmi és fejlesztési szakértő Feltöltve: 2017. jan. 01. 22:00
Érvényes: 2017. márc. 02.
Régió: Egész ország
Feladó: Kutasi Péter
Részletek: Név: Kutasi Péter
Értesítési cím: kutasi.peter@gmail.com

végzettség
2007–2009 Debreceni Egyetem Természettudományi Kar, Környezettudományi Tanszékcsoport
Környezetvédelmi és fejlesztési szakértő
2006 Debreceni Egyetem Természettudományi Kar, Környezettudományi Tanszékcsoport
Környezetvédelmi referens
1993 MNB Valutapénztárosi szakvizsga
1982–85 Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Főiskola
Közgazdász–Vendéglátóipari szak
1978–82 Kölcsey Ferenc Gimnázium
nyelvismeret
angol ITK – Origo középfokú „C” típusú nyelvvizsga
számítógépes ismeretek
MS Windows, MS Word,
MS Excel, Internet
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek az irodai alkalmazások
és operációs rendszerek területén

szakmai tapasztalat
2014– PROJEKT KONTROLLER
FEV IX. FERENCVÁROSI VAGYONKEZELŐ ÉS VÁROSFEJLESZTŐ ZRT.
Főbb feladatok és tevékenységek:
• a JAT projekt KTK-val kapcsolatosan keletkező feladatainak ellátása
• JAT projekt Kifizetési kérelmeinek áttekintése, az esetleges hibák feltárása,
segítségnyújtás a szakértő részére
• a Kifizetési kérelmekre érkező hiányossági pótlások áttekintése,
szakértővel együttes kijavítása
• az egyes építkezések építési-hulladékgazdálkodásának felügyelete
• az építkezések építési hulladékának nyomon követése, az átadásról készült
nyilatkozatok elektronikus naplóban történő ellenőrzése

2006–2014 ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ
GREEN WAVE HUNGARY KÖRNYEZETVÉDELMI KFT.
• biomassza-előállítás komplex technológiájának kifejlesztése, annak gyakorlati
megvalósítása
• kapcsolattartás alvállalkozókkal, szakmai szervezetekkel, intézményekkel

1993–2006 ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ
KKL. KFT.
• döntően a környezetvédelem területén működő társaság (számos, közbeszerzésen
elnyert projektben nevesített alvállalkozóként működött közre) hatóságokkal való
kapcsolattartás, engedélyeztetési eljárások kimunkálása területén felmerülő feladatok
ellátása