Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
Közlekedés-forgalom tervező mérnök pozíció betöltésére Feltöltve: 2017. jan. 06. 11:41
Érvényes: 2017. márc. 07.
Régió: Budapest
Feladó: Bite Pálné dr
Részletek: A VIBROCOMP Kft. egy több, mint 20 éves múltra visszatekintő vállalkozás, amely nem csak a hazai, de a nemzetközi piacokon is elismert szakértője a környezetvédelem minden területének.
Kiemelt Küldetésünk a zaj-, levegő- és rezgésszennyezés hosszú távú csökkentése, amelyet a legkorszerűbb technológiák segítségével valósítunk meg. Emellett számos kutatásunkkal igyekszünk aktívan részt venni a hazai és a nemzetközi szakmai munkában egyaránt. Mindezeken túl, vállalati filozófiánk szerves részét képezi az az ügyfélorientált attitűd, amellyel Partnereink igényeit igyekszünk maradéktalanul kiszolgálni.
Kiemelt Értékeink: Minőség, Szakértelem, Értékteremtés, Innováció, Fenntarthatóság

Jelenleg budapesti központtal munkavégzésre keressük új munkatársunkat Közlekedés-forgalom tervező mérnök pozíció betöltésére.

Elvárások:
- Felsőfokú közlekedéstervező (műszaki) végzettség
- Magabiztos felhasználói szintű informatikai ismeretek (Autocad, Word, Excell, Power Point, Prezi)
- Terhelhetőség, rugalmasság és problémamegoldó készség
- Forgalmi modellező program ismerete, használatában való jártasság előny
- Térinformatikai szoftver ismerte, használatában való jártasság előny
- Angol nyelvtudás előny (minimum középszintű)

Feladatok:
- Forgalmi modellezés, forgalmi előrebecslés készítése betanulási időt követően
- Zaj, és levegőmodellező szoftver használata betanulási időt követően
- Számításokhoz szükséges adatok feldolgozása, modell felépítése, zaj és légszennyezettségi térképek készítése betanítási támogatással
- Projekt folyamat koordináció

Amit nyújtunk:
- Kihívásokkal teli, komoly feladatok
- Biztos, stabil, hosszú távú munkahely fiatalos csapatban
- Normális munkakörülmények, kellemes munkakörnyezet
- Kezdeti „betanítási időszak” munkatársak támogatásával
- Környezetvédelmi, akusztikai területen folyamatos, versenyképes tudás megszerzése, folyamatos fejlődés lehetősége

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, jelentkezz hozzánk és felvesszük Veled a kapcsolatot.

Cégünkről bővebben: www.vibrocomp.com
Az álláspályázatokat a hr@vibrocomp.com e-mail címre várjuk