Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
szakvezető (Tisza-tavi Vízi Sétány, Poroszló) Feltöltve: 2017. febr. 16. 13:31
Érvényes: 2017. ápr. 17.
Régió: Észak-Alföld
Feladó: Zoltán Danyi
Részletek: A Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság ökoturisztikai létesítményének üzemeltetéséhez keres gyakorlattal rendelkező fiatal terepi madarászt, szakvezetőt márciusi munkakezdéssel.

Elvárások:
- min. középfokú végzettség
- madárvilág ismerete, botanikai alapismeret
- idegen nyelvtudás (angol, vagy német előny), min. 1 nyelven jól kommunikáljon
- önálló munkavégzésre alkalmas, határozott, kreatív személyiség
- csoportvezetésben jártasság, oktató-bemutató szemléletben gondolkodás
- rugalmas időbeosztás elfogadása (munkaidőketeres alkalmazás)
- Poroszlóhoz, vagy Hortobágyhoz közeli lakhely (előny, ha ott lakik, vagy elhelyezkedésig megoldja az ott lakást, lakhatási támogatást nem tud az Igazgatóság biztosítani)
- előny a Tisza-tó élővilágának, élőhelyeinek ismerete, további előny: gyűrűző vizsga, B-s jogosítvány

Foglalkoztatás jellege: szezonális
Időtartama: április 1. - október 31. (DE lehetőség szerint: március 15.-november 15.)

Feladatai:
- csoportok fogadása, terepi vezetések
- vezetett túrák és garantált túrák útvonalának, témájának megtervezése, meghirdetésében való közreműködés

Munkavégzés helye:
- 1 fő részére Tisza-tavi Vízi Sétány (Poroszló)

Bérigény megjelölésével fényképes szakmai önéletrajzát várja (releváns képesítések igazolására szolgáló dokumentumok másolatával):

Danyi Zoltán osztályvezető, HNPI Oktatási és Turisztikai Osztály

jelentkezés, információ kérés: vizisetany@hnp.hu, 30/985-3209