Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
Tájépítészt, kerttervezőt keresünk! Feltöltve: 2017. febr. 22. 09:25
Érvényes: 2017. ápr. 23.
Régió: Budapest
Feladó: Gyermelyi Kertépítő Kft.
Link: http://www.gyermelyikert.hu
Részletek: Rugalmas munkaidőben, heti 1-3 munkanapra keresünk tájépítész kerttervezőt. Friss diplomások, passzív félévesek jelentkezését is várjuk. Cégünk telephelye Gyermely településen található, ezért fontos, hogy a pályázó számára ne okozzon gondot a napi szintű bejárás (Budapest, Széna térről gyakori buszjárat van).
Ajánlatunk:
- jó lehetőség a különböző tervezői, látványtervezői programok használatának magas szintű elsajátítására
- későbbiekben fix álláslehetőség
Fő feladatok:
- tervek előkészítése
- tervek rajzolása
- egyéb tervezői és irodai feladatok
Elvárások:
- tervezői programok készség szintű ismerete
- Windows Office felhasználói szintű ismerete
A jelentkezéshez szükséges:
- fényképes szakmai önéletrajz
- motivációs levél
- jövedelemigény megjelölése (nettó órabér)
- portfólió
- írásban: gyermelyikert@gyermelyikert.hu e-mail címen