Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
ügyfélkapcsolati manager és projekt asszisztens Feltöltve: 2017. márc. 20. 10:08
Érvényes: 2017. máj. 19.
Régió: Budapest
Feladó: IFKA Iparfejlesztési Közhasznú Nonprofit Kft.
Részletek: Az IFKA Iparfejlesztési Közhasznú Nonprofit Kft. a GINOP 5.1.2 „PiacTárs” a társadalmi vállalkozások ösztönzésére a fenntartható és versenyképes szociális gazdaság érdekében című kiemelt projekt keretén belül ügyfélkapcsolati manager és projekt asszisztens feladatok ellátására álláspályázatot hirdet az alábbi feltételek szerint:

ELVÉGZENDŐ FELADATOK:
a GINOP 5.1.2 projektterv előminősítő rendszerének adminisztratív feladatai
• bejövő levelek megválaszolása, valamint telefonos ügyfélszolgálat ellátása
• online felület adminisztrátor feladatainak kezelése
• kapcsolattartás a projekttervet benyújtókkal
• projekttervek adminisztrálása, nyomon követése a rendszerben
• szakmai rendezvények szervezése és adminisztrációja
• pénzügyi beszámolókban való közreműködés
• beszámolók rögzítése az online felületen, dokumentáció összeállítása
• szakmai beszámolók dokumentumainak kezelése, szakmai beszámolókban való közreműködés
• követelményrendszerrel és minősítési rendszerrel kapcsolatos szakmai anyagok közzétételében való közreműködés
• de minimis nyilvántartások kezelése

AKIT KERESÜNK:
• felsőfokú végzettséggel rendelkezik
• kiválóan kommunikál
• fontos számára a precíz, pontos munkavégzés
• Excel, Word, internet használatban jártas
• önálló munkavégzésre képes

ELŐNYT JELENT:
• projekttapasztalat
• gazdasági végzettség
• tapasztalat közigazgatási, kormányzati és/vagy minisztériumi háttérintézményi vonatkozásban
• tapasztalat nonprofit szektorban
• aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás
• B típusú jogosítvány

AMIT NYÚJTUNK:

• 8 órás munkaidő
• nonprofit szektorban versenyképes bér, cafeteria
• biztos anyagi háttér
• kellemes munkakörnyezet
• fejlődési lehetőség

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE (I):

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

• Budapest

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2017. április 7.

Jelentkezni a pozícióra magyar nyelvű fényképes Europass önéletrajz és maximum 1 oldalas motivációs levél csatolásával a következő címen lehetséges: piactars@ifka.hu a tárgymezőbe beírt alábbi hivatkozással: Piactárs/2017/01

Amennyiben jelentkezése megfelel elvárásainknak, e-mailben vagy telefonon értesítjük.

A formailag nem megfelelő jelentkezéseket nem áll módunkban figyelembe venni.