Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
ügyféltájékoztató/természetvédelmi kezelő - nemzeti parki létesítményekben Feltöltve: 2017. máj. 24. 06:54
Érvényes: 2017. júl. 23.
Régió: Észak-Alföld
Feladó: Danyi Zoltán
Link: http://hnp.hu/turizmus
Részletek: A Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság az Országos Közfoglalkoztatási Program keretein belül pályázatot hirdet ÜGYFÉLTÁJÉKOZTATÓ - TERMÉSZETVÉDELMI KEZELŐ munkakörre.

Munkavégzés helyszíne: Hortobágy (4071 Hortobágy, Petőfi tér 9., illetve Malomházi Vadaspark), ill. Poroszló (TIsza-tavi Vízi Sétány)

Heti munkaidő: 40 óra

Feladatok:
- A hortobágyi turisztikai létesítmények látogatóinak tájékoztatása.
- A bemutatási tevékenységben való részvétel (természet, élővilág ismerete feltétel), látogatók tájékoztatása.
- A zöld felületek rendben tartásában való közreműködés (növényzet ápolása, szemétszedés, invazív növények irtása).

Előnyt jelent:
- gyakorlati tapasztalatok nevelésben, élővilág megfigyelésben, terepi munkában
- idegen nyelv ismerete

Feltétel:
- középfokú, vagy felsőfokú végzettség

A pályázat betölthető: a beérkezett (pár soros, alapadatokat tartalmazó) önéletrajzok elbírálását követően azonnal
(A közfoglalkoztatási program keretében kizárólag regisztrált álláskeresők felvételére van lehetőség.)

További információk és jelentkezés:
danyi.zoltan@hnp.hu; 30/545-3119