Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
Levegőtisztaság-védelmi mérnök Feltöltve: 2017. jún. 20. 13:11
Érvényes: 2017. aug. 19.
Régió: Budapest
Feladó: Vibrocomp Kft.
Részletek: A VIBROCOMP Kft. egy több, mint 20 éves múltra visszatekintő vállalkozás, amely nem csak a hazai, de a nemzetközi piacokon is elismert szakértője a környezetvédelem minden területének.
Kiemelt Küldetésünk a zaj-, levegő- és rezgésszennyezés hosszú távú csökkentése, amelyet a legkorszerűbb technológiák segítségével valósítunk meg. Emellett számos kutatásunkkal igyekszünk aktívan részt venni a hazai és a nemzetközi szakmai munkában egyaránt. Mindezeken túl, vállalati filozófiánk szerves részét képezi az az ügyfélorientált attitűd, amellyel Partnereink igényeit igyekszünk maradéktalanul kiszolgálni.
Kiemelt Értékeink: Minőség, Szakértelem, Értékteremtés, Innováció, Fenntarthatóság

Jelenleg budapesti központtal munkavégzésre keressük új munkatársunkat Levegőtisztaság-védelmi mérnök pozíció betöltésére.

Elvárások:
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Levegőtisztaság-védelem területen szerzett gyakorlati tapasztalat/ismeret levegő emisszió vagy immisszió mérés területén
- Terhelhetőség, rugalmasság és problémamegoldó készség
- Magabiztos felhasználói szintű informatikai ismeretek (Word, Excell, Power Point, Prezi)
- Angol nyelvtudás (erős, minimum középszintű)
- B kategóriás jogosítvány, vezetői tapasztalattal

Feladatok:
- Helyszíni levegőmérések végzése, adatfeldolgozása,
- Levegővédelmi tanulmányok, dokumentációk és prezentációk készítése,
- Önálló projektkoordináció,
- Alkalmanként külföldön történő munkavégzés

Amit nyújtunk:
- Kihívásokkal teli, komoly feladatok
- Biztos, stabil, hosszú távú munkahely fiatalos csapatban
- Normális munkakörülmények, kellemes munkakörnyezet
- Kezdeti „betanítási időszak” munkatársak támogatásával
- Levegővédelmi területen folyamatos, versenyképes tudás megszerzése, folyamatos fejlődés lehetősége

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, jelentkezz hozzánk és felvesszük Veled a kapcsolatot.

Cégünkről bővebben: www.vibrocomp.com
Az álláspályázatokat a hr@vibrocomp.com e-mail címre várjuk