Állásbörze - Keres Archívum - Keresés
hivatásos vadász Feltöltve: 2017. júl. 04. 13:36
Érvényes: 2017. júl. 10.
Régió: Közép-Magyarország
Feladó: Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatóság
Link: http://knp.nemzetipark.gov.hu/index.php?pg=news_35_2726
Részletek: A munkakör célja:
Természetvédelmi célú, territórium alapú ragadozógazdálkodás megvalósítása a LIFE15NAT/AT/000834 – „A túzok határon átnyúló védelme Közép –Európában” c. LIFE pályázat keretében a KNPI 03-600550-302 sz. vadászterületén, Kunszentmiklóson. A terület jellege apróvadas, nyílt pusztai környezet a HUKN10001 Különleges Madárvédelmi Területen (Natura 2000). A vadgazdálkodási tevékenység túzokvédelmi célú, elsődlegesen csapdázásra épül.

Az alkalmazás módja:
Munka törvénykönyve (Mt) alapján, határozott idejű szerződéssel a projekt teljes időszakára 2023. december 31-ig.

A jelentkezés feltétele:
 legalább középfokú szakirányú végzettség
 büntetlen előélet
 vadászlőfegyver-tartási engedély megléte
 B kategóriás gépjárművezető engedély megléte
 számítógépes alapismeretek

A jelentkezésnél előny, de nem feltétel:
 csapdázási ismeretek
 GIS ismeretek
 angol és/vagy német nyelvtudás
 természetvédelmi alapismeretek

A jelentkezés módja:
Fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldése kizárólag elektronikus formában a titkarsag@knp.hu e-mail címre, a tárgyban megjelölve: „LIFE Great Bustard – hivatásos vadász”
Az önéletrajz kötelező elemei:
 Személyi adatok: név, születési idő, lakcím, elérhetőségek, stb.
 Tanulmányok, képesítések
 Munkatapasztalat, szakmai gyakorlat
 Egyéb releváns információ

Jelentkezési határidő:
2017. július 10. 08:00