Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
Állatkerti gondozói állás Feltöltve: 2017. aug. 15. 06:40
Érvényes: 2017. okt. 14.
Régió: Észak-Magyarország
Feladó: Tisza-tavi Ökocentrum
Részletek: A Tisza-tavi Ökocentrum akvárium- és állatbemutatóinak üzemeltetését végző Galapagos Zoo Service Kft. felvételt hirdet állatgondozói munkakör betöltésére.
Foglalkoztatás helye: Poroszló

Foglalkoztatás időtartama: 2017. augusztusától határozatlan időre

Foglalkoztatás módja: alkalmazotti munkaviszony munkaidőkeretben

Létszámigény: 2 fő

Bérezés, egyéb juttatás:

- szakképzettségnek és szaktudásnak megfelelő bérezés
- munkába járás teljes költségtérítése(vonat-, busz bérlet)
- igény esetén szállás
- munkaruha és védőfelszerelés biztosítása

Elvárások:

-Állatok- és a természet szeretete
-Lelkiismeretes, önálló munkavégzés, pontosság
-Környezettudatos életszemlélet
-Állatkerti, vagy egyéb állatgondozói gyakorlat és ennek betöltéséhez szükséges
szakirányú végzettség
-Akvarisztikában való jártasság
-Búvár vizsga és B típusú jogosítvány előnyt jelent

Munkaköri feladatok

- állatgondozói feladatok ellátása az általános takarmányozási és takarítási teendők
mellett többek között vidrák, kormoránok, pelikánok és egyéb vízi-, vízparti madarak
és emlősök felügyelete, akváriumok karbantartása
- látványetetések és hozzátartozó informatív, környezettudatos szemléletformáló
bemutatók megtartása

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címen várjuk:

korody.oliver@gmail.com

Kóródy Olivér
akváriumok- és állatbemutatók szakmai vezetője
Tisza-tavi Ökocentrum