Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
gazdálkodási referens Feltöltve: 2017. okt. 19. 15:34
Érvényes: 2017. dec. 18.
Régió: Közép-Magyarország
Feladó: Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatóság
Link: http://knp.nemzetipark.gov.hu/index.php?pg=news_35_2775
Részletek: A Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatóság pályázatot hirdet - a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény alapján – határozott idejű gazdálkodási referensi munkakör – tartósan távollévő (gyermekgondozási szabadság) kormánytisztviselő helyettesítésére – betöltésére.

Legfontosabb feladatok:
• Az igazgatóság által pályáztatni kívánt birtoktestek nyílt pályázati kiírásainak előkészítése. A nyílt pályázaton megnyert birtoktestek haszonbérleti szerződéseinek, jogszabályok által előírt elkészítése
• KSH részére kötelező statisztikák készítése a mezőgazdasági tevékenységgel kapcsolatban (betakarítás, földhasználat, földvásárlás).
• Az igazgatóság saját használatában lévő területek kaszálási és legeltetési engedélyeinek megkérése a természetvédelmi hatóságtól.
• az 5 ha alatti haszonbérleti szerződések, őrszolgálat által leadott javaslat alapján való elkészítése, egyeztetve a Természetmegőrzési és Területkezelési Osztály vezetőjével.

Az ideális jelöltnek az alábbi tulajdonságokkal kell rendelkezni:
• Képesség az önálló munkavégzésre és a határidők betartására.
• Terhelhetőség.

Pályázati feltételek:
• Középfokú vagy felsőfokú iskolai végzettség a közszolgálati tisztviselők képesítési előírásairól szóló 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet 3. sz. mellékletének 47. vagy 87. pontjában meghatározottak szerint;
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office);
• Vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség a munkába állást megelőzően;
• Büntetlen előélet.

A pályázat elbírálásában előnyt jelent:
• Az ellátandó feladatokat illetően munkavégzésben szerzett szakmai tapasztalat.

A jelentkezés benyújtási határideje: 2017. október 27.