Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
Pénzügyi munkatárs Feltöltve: 2018. jan. 31. 15:07
Érvényes: 2018. febr. 09.
Régió: Budapest
Feladó: Energiaklub Szakpolitikai Intézet és Módszertani Központ
Link: http://https://energiaklub.hu/hirek/az-energiaklub-penzugyi-munkatarsat-keres-4526
Részletek: Pénzügyi munkatárs

Az Energiaklub pénzügyi munkatársat keres

A pénzügyi munkatárs fő feladata a szervezet pénzügyi, gazdasági folyamatainak szervezése, végrehajtása.

Szerződés típusa: Határozatlan idejű
Fizetés: Versenyképes, megegyezés alapján
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: rész- vagy teljes munkaidő, megegyezés szerint
Ideális kezdési időpont: azonnal
Jelentkezési határidő: 2018. február 9.
Feladatok:
• Pályázati projektek pénzügyi tervezése, a lebonyolítás pénzügyi és adminisztratív támogatása, a végrehajtás kontrollingja, elszámolások, pénzügyi riportok készítése;
• Be és kimenő számlák ellenőrzése;
• Számlák iktatása, illetve az iktatás ellenőrzése, munkaszámra történő könyvelésének előkészítése;
• Könyvelési anyagok előkészítésben való részvétel, illetve részben az előkészítés ellenőrzése;
• Könyvelővel való kapcsolattartás;
• Éves jelentések elkészítésben való közreműködés;
• Házi pénztár ellenőrzése, készpénzfelvétel;
• Banki utalások előkészítése, jóváhagyása;
• Munkaügyi adminisztrációs feladatok (ki és beléptetés, szerződés és munkaköri leírás módosítások, igazolások, stb., együttműködésben a könyvelő bérszámfejtővel)
• Az Energiaklub stratégia-alkotásában való közreműködés.

Elvárt képességek és tapasztalatok:
• Felsőfokú végzettség
• Legalább 3 év pénzügyi tapasztalat
• Középfokú angol nyelvtudás
• Jó kommunikációs képesség
• Magas szintű Excel ismeret
• Naprakész adózási és számviteli ismeretek
• Önálló, precíz felelősségteljes munkavégzés
• Proaktivitás

Felvételi folyamat:
Jelentkezni magyar vagy angol nyelvű szakmai életrajz beküldésével lehet, az elvárt minimum fizetési igény megjelölésével.
A jelentkezéseket az orban@energiaklub.hu e-mail címre várjuk, a tárgy sorban kérjük megjelölni: “pénzügyi munkatárs”.