Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
Főtitkár Feltöltve: 2018. márc. 21. 13:46
Érvényes: 2018. ápr. 16.
Régió: Budapest
Feladó: CEEweb a Biológiai Sokféleségért
Link: http://www.ceeweb.org
Részletek: A CEEweb a Biológiai Sokféleségért pályázatot hirdet FŐTITKÁRI pozíció betöltésére

A CEEweb a Biológiai Sokféleségért a közép- és kelet-európai régióban tevékenykedő természetvédő civil szervezetek nemzetközi hálózata. Küldetésünk a biológiai sokféleség megőrzése a fenntartható fejlődés elősegítésén keresztül. Szervezetünk Magyarországon bejegyzett közhasznú egyesületként működik.

A Főtitkár feladatai:
A Főtitkár legfontosabb feladata a CEEweb küldetésének és a Közgyűlés és Elnökség által hozott döntések megvalósítása érdekében a CEEweb tevékenységének irányítása, a szervezet stabil és szabályszerű működésének biztosítása, valamint az éves munkaprogram elkészítésének és végrehajtásának felügyelete.

Koordinációs feladatok:​
● Az éves munkaprogram kidolgozásának koordinálása, a végrehajtás felügyelete
és összehangolása személyi, adminisztratív és pénzügyi szempontból
​● A szakmai és kommunikációs, adminisztratív kollégák munkájának irányítása, az iroda alkalmazottai felett a munkáltatói jogok gyakorlása, a munkahelyi elégedettség biztosítása
​● Az iroda működésének biztosítása és felügyelete
● Az adminisztratív és pénzügyi feladatok felügyelete
● A szervezet pénzügyi tervezésének és irányításának, a forrásszervezés koordinálása, pályázatírásban való részvétel
● Tájékoztatással és a CEEweb hálózattal kapcsolatos feladatok
​● A CEEweb képviselete hazai és nemzetközi találkozókon
● Elnökségi ülések, Közgyűlések előkészítése, összehívása, döntések végrehajtása, azokról való tájékoztatás
● Kapcsolattartás a tagszervezetekkel, a partnerekkel és az adományozókkal
● Törvény szerinti beszámolók elkészítésének és benyújtásának felügyelete
● A CEEweb kommunikációs tevékenységének felügyelete

Az állás betöltésének feltételei:
● felsőfokú végzettség
● legalább 5 éves szakmai és menedzseri tapasztalat
● legalább 2 éves vezetői tapasztalat
● anyanyelvi, vagy magas szintű magyar nyelv tudás írásban és szóban
● magas szintű angol nyelv tudás írásban és szóban
● kiváló menedzseri, kommunikációs, szervezői és problémamegoldó készségek

Előnyt jelent:
● Nemzetközi természetvédelmi területen végzett többéves tapasztalat és kialakított aktív kapcsolatrendszer, természetvédelem terén végzett tudományos munka, valamint további idegen nyelv tárgyalási szintű ismerete, főleg a régióból.
● Civil szervezetnél szerzett munkatapasztalat, a természetvédelmi szektor ismerete, nemzetközi projektek koordinálásában szerzett tapasztalat.

Miért érdemes a CEEwebnél dolgozni?
● Részvétel egy nemzetközi, dinamikus, proaktív szervezet munkájában egy elhivatott csapat tagjaként, a természetvédelem céljainak érdekében
● Innovatív kommunikációs és szakmai megoldások kidolgozásában való részvétel
● Magas szintű részvételi lehetőség a szakmapolitikában, a természetvédelmi érdekek európai szintű érvényesítésében
● Együttműködés a legnagyobb hazai, regionális és európai természetvédelmi szervezetekkel
● Kellemes munkakörnyezet, rugalmas munkaidő

A pályázatot angol nyelven kell benyújtani, amelynek tartalmaznia kell
● részletes, fényképes szakmai önéletrajzot
● motivációs levelet
● a szakmai és vezetői tapasztalatot igazoló referenciákat
● két referenciaszemély megjelölését elérhetőséggel
● a fizetési igény megjelölését

A pályázat benyújtásának módja:
A pályázatokat angol nyelven az alábbi címre várjuk e-mailben:
office@ceeweb.org

A jelentkezések az írásbeli pályázatok, és személyes találkozók alapján kerülnek elbírálásra, a pályázat eredményéről az érintettek írásbeli értesítést kapnak.

Jelentkezési határidő: 2018. április 15.
A személyes meghallgatások előrelátható időpontja: április második fele
Munkába állás várható időpontja: azonnal

Felhívjuk figyelmüket, hogy visszajelzést csak a felvételi beszélgetésre behívott
jelentkezők kapnak.

Álláshirdetés a honlapunkon:

CEEWeb a Biológiai Sokféleségért
1021 Budapest, Széher út 40.
Telefon: +36 1 398 0135
Fax: +36 1 398 0136
ceeweb@ceeweb.org
www.ceeweb.org