Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
jogi előadó Feltöltve: 2018. márc. 29. 11:52
Érvényes: 2018. ápr. 15.
Régió: Budapest
Feladó: Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság
Részletek: PÁLYAZATI FELHÍVÁS

A Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság pályázatot hirdet
„jogi előadó” munkakör betöltésére

A munkakör főbb feladatai:
• igazgatósági pályázatokhoz kapcsoló jogi feladatok ellátása,
• közbeszerzési, beszerzési eljárásokban való közreműködés,
• adatvédelmi előírások betartásának biztosítása,
• szerződések, megállapodások készítése, véleményezése.

A munkavégzés helye: Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság
1121 Budapest, Költő u. 21.

Munkarend: részmunkaidőben (heti 20 óra).

Bérezés: megegyezés szerint.
Pályázati feltételek:
• magyar állampolgárság,
• jogi egyetemi végzettség,
• cselekvőképesség,
• büntetlen előélet (hatósági erkölcsi bizonyítvány megléte a szerződéskötés feltétele),
• felhasználói szintű MS Office ismeret (irodai alkalmazások).

Előnyt jelent:
• legalább 1 éves szakmai tapasztalat,
• közigazgatásban szerzett tapasztalat,
• „B" kategóriás vezetői engedély,
• legalább középfokú angol nyelvtudás.

A pályázathoz csatolni kell:
• a pályázó személyi adatait és elérhetőségeit (telefon, e-mail cím) is tartalmazó, részletes szakmai önéletrajzát fényképpel,
• motivációs levelet, bérigény megjelölésével,
• a végzettséget, képzettséget, nyelvtudást igazoló okiratok másolatát.

A munkaviszony 3 hónap próbaidő kikötésével határozott időre, 2019. május 31-ig létesül.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. április 15.

A pályázat benyújtásának feltételei:
A pályázatot egy példányban, zárt borítékban kell eljuttatni a Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság ügyfélfogadási irodájának titkárságán személyesen (1121 Budapest, Költő utca 21.), vagy e-mailben a dinpi@dinpi.hu címre Füri András igazgató nevére címzetten, az előírt határidőn belül.

A borítékon, e-mail tárgyában kérjük feltüntetni: JOGI ELŐADÓ ÁLLÁSPÁLYÁZAT

Az állás betölthető: a pályázatok elbírálását követően azonnal

A pályázat elbírálásának határideje: legkésőbb 2018. május 15-ig