Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
Projektvezető Feltöltve: 2018. máj. 04. 10:47
Érvényes: 2018. júl. 03.
Régió: Budapest
Feladó: Energiaklub Szakpolitikai Intézet és Módszertani Központ
Link: http://www.energiaklub.hu/hirek/munkatarsat-keresunk
Részletek: Az atomenergia a legveszélyesebb energiaforrás. Az elmúlt hetven évben, amióta atomenergiát használunk, az emberiség nem tudta kitalálni, hogy hol és hogyan helyezzük el biztonságosan a több százezer évig sugárzó atomszemetet.

Az Energiaklubban azt gondoljuk, hogy felelőtlen és etikátlan tovább halmozni a veszélyes nukleáris szemetet, és ezért nem tartjuk elfogadhatónak atomerőművek építését és üzemeltetését. Ezért elkötelezettek vagyunk egy zöld, atomenergia-mentes Magyarország megteremtésében. Kutatások támasztják alá, hogy Magyarország jövőbeli energiaigényének fedezéséhez nincs szükség atomerőműre. E jövőkép elérésén dolgozunk különböző eszközökkel és projektekkel.

Olyan munkatársat keresünk, aki ezzel a céllal azonosulni tud, aki hozzánk hasonlóan elkötelezett, akit felháborít a paksi paktum és a társadalom semmibe vétele, és aki tenni akar ez ellen.

Te vagy az ideális munkatárs, ha:

fontos neked a környezetvédelem
érdekelnek a közpolitikai témák, ezen belül különösen Paks és az atomügyek,
nem vagy ijedős, állod a sarat
közérthetően, egyszerűen és határozottan kommunikálsz írásban és szóban is, rendelkezel munka- és projektvezetői tapasztalattal,
proaktív, kezdeményező, kreatív vagy, vannak ötleteid
hatást akarsz elérni,
tudsz együttműködni másokkal
gyorsan tanulsz
tudsz (olykor szoros) határidőre, pontosan, felelősen, hatékonyan dolgozni,
képes vagy tudományos információkat és adatokat értelmezni,
aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudásod van

Feladataid közé fog tartozni:

klasszikus projektmenedzsment (= dolgokat megszervezni, lebonyolítani, ajánlatokat kérni, szerződéseket kötni, beszámolókat írni stb.) új akciók, tevékenységek, projektek kitalálása hazai és nemzetközi együttműködések kialakítása, ápolása témát érintő hazai és nemzetközi folyamatok követése az ügy illetve a tevékenységeink, eredményeink közérthető, korszerű kommunikációja az Energiaklub csatornáin és a médiában

Amit kínálunk:

8 órás munkaidő, nonprofit szektorban versenyképes bér, cafeteria változatos, kreativitást igénylő feladatok barátságos légkör, jó hangulat

Így tudsz jelentkezni:

Küldj egy angol vagy magyar nyelvű önéletrajzot, és egy magyar nyelven írott rövid, tömör motivációs levelet az allas@energiaklub.hu e-mail címre (tárgy: atomos munkatárs) május 21-ig.