Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
környezetvédelmi projektmunkatárs Feltöltve: 2018. jún. 25. 10:40
Érvényes: 2018. júl. 15.
Régió: Budapest
Feladó: IFKA Iparfejlesztési Közhasznú Nonprofit Kft.
Link: http://https://ifka.hu/zold-gazdasag
Részletek: Az IFKA Iparfejlesztési Közhasznú Nonprofit Kft. felvételt hirdet
nemzetközi környezetvédelmi projektmunkatársi pozícióra

Feladatok
• Nemzetközi ipari szimbiózis és körforgásos gazdasági modellek megvalósítását
célzó projektek szakmai feladatainak ellátása
• Kapcsolattartás a nemzetközi partnerekkel
• A projektek feladatainak határidőre történő végrehajtása
• A feladatok elvégzéséhez szükséges rendezvények megszervezése
• Beszámolókészítés, szakmai anyagok elkészítése
• Oktatási, tréning- és kommunikációs anyagok elkészítése és fejlesztése
• Partner szintű hazai és nemzetközi kommunikáció, disszemináció
• Kapcsolattartás a hazai érintetti körrel

Elvárások
• Környezetvédelemmel, körforgásos gazdasággal, ipari hulladék- és melléktermék
hasznosításával kapcsolatos szakmai ismeretek, gyakorlat (1-3 év)
• Csapatmunkára való képesség
• Önálló munkavégzésre való alkalmasság
• Proaktivitás, dinamizmus
• Megoldás-orientált személyiség
• Elhivatottság a környezetvédelem, fenntarthatóság területe iránt
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk
• Részvétel nemzetközi projektekben
• Versenyképes fizetés és juttatási csomag
• Teljes munkaidős munkavégzés
• Izgalmas, változatos, felelősségteljes feladatok
• Jó csapat

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel Tanka Eszter Zöld gazdaság csoportvezetőnél a tanka@ifka.hu e-mail címen 2018. július 15-ig.