Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
titkársági asszisztens Feltöltve: 2019. febr. 25. 16:45
Érvényes: 2019. ápr. 26.
Régió: Budapest
Feladó: Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság
Részletek: PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

A Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság pályázatot hirdet
„titkársági asszisztens” munkakör betöltésére

A munkakörbe tartozó főbb feladatok:
• postázási feladatok, illetve küldemények címzett felé továbbítása e-mailen, hivatali kapun, cégkapun keresztül,
• iratok szkennelése, iktatóprogramba történő csatolása,
• irattározási feladatok ellátása.

A munkavégzés helye: Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság
1121 Budapest, Költő u. 21.

Munkarend: teljes munkaidőben (heti 40 óra).

Bérezés: megegyezés szerint.
Pályázati feltételek:
• magyar állampolgárság,
• legalább középfokú végzettség,
• cselekvőképesség,
• büntetlen előélet,
• felhasználói szintű MS Office ismeretek.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• releváns szakmai tapasztalat,
• közigazgatásban szerzett tapasztalat.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• a pályázó személyi adatait és elérhetőségeit (telefon, e-mail cím) is tartalmazó, részletes szakmai önéletrajzát fényképpel,
• motivációs levelet, bérigény megjelölésével,
• a végzettséget, képzettséget, esetleges nyelvtudást igazoló okiratok másolatát,
• hozzájáruló nyilatkozatot a pályázati anyagban szereplő személyes adatok kezeléséhez.

A jogviszony 3 hónap próbaidő kikötésével, határozatlan időre létesül.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. március 12.
A postai úton küldött pályázatok esetén a postai bélyegzőn szereplő dátumot tekintjük a benyújtás időpontjának.

A pályázat benyújtásának módja:
A pályázatot egy példányban, zárt borítékban Füri András igazgató nevére címzetten, az előírt határidőn belül kell eljuttatni a Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóságához postai úton (1525 Budapest, Pf.: 86.), vagy személyesen az Igazgatóság ügyfélfogadási irodájának titkárságán leadva (1121 Budapest, Költő utca 21.), vagy e-mailben a (dinpi@dinpi.hu) címre küldve.
A borítékon, e-mail tárgyában kérjük feltüntetni: TITKÁRSÁGI ASSZISZTENS

Az állás betölthető: a pályázatok elbírálását követően azonnal

A pályázat elbírálásának határideje: pályázat benyújtási határidejének lejrátát követő 30 napon belül