Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
számviteli és projekt pénzügyi munkatárs Feltöltve: 2019. febr. 26. 10:16
Érvényes: 2019. ápr. 27.
Régió: Budapest
Feladó: Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság
Részletek: A Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság pályázatot hirdet „számviteli és projekt pénzügyi munkatárs” munkakör betöltésére 2 fő részére.

A jogviszony időtartama:
A kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény alapján létesülő jogviszony 3 hónap próbaidő kikötésével, 1 fő esetében határozatlan időre, 1 fő esetében pedig határozott időre létesül.

A munkavégzés helye:
Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság Központi Irodaépülete (1121 Budapest, Költő utca 21.).

Munkarend: teljes munkaidőben (heti 40 óra).

A munkakörbe tartozó főbb feladatok:
- GINOP/VEKOP/Interreg/LIFE+ pályázatokkal kapcsolatos pénzügyi adminisztratív feladatok elvégzése,
- Pályázati projektekhez tartozó elszámolások elkészítése - meglévő dokumentumok ellenőrzése, hiányzók elkészítése, projekt-összefoglalók megírása, archiválásra és elektronikus megőrzésre előkészítése,
- Pályázati felületek teljeskörű kezelése,
- Kincstárral, közreműködő szervezetekkel és partnerekkel való aktív kapcsolattartás,
- Hiánypótlások összeállítása, elkészítése,
- Projektellenőrzésekhez szükséges dokumentumok elkészítése, pontos és precíz, az ellenőrzés lebonyolítását segítő összekészítése,
- A projektek dokumentumainak naprakész elkészítése, rendben tartása és archiválása,
- Projektek pénzügyi beszámolóinak elkészítése, munkaóra kimutatások, jelenléti ívek feldolgozása,
- Partnerektől érkező dokumentumok ellenőrzése, szükség esetén javítása, javíttatása,
- Információ szolgáltatási és statisztikai adatszolgáltatási kötelezettséghez kapcsolódó feladatok naprakész felügyelete,
- A munkaadó tevékenységi körébe tartozó ad-hoc feladatok (például pályázatok előkészítése, egyéb, pályázatokkal kapcsolatos tevékenységek) végrehajtása,
- Papír alapú és elektronikus nyilvántartások vezetése,
- Belső ügyviteli rendszerek kezelése, adminisztráció,
- Időszaki zárásokban való aktív részvétel,
- Havi, negyedéves, éves likviditás kimutatások elkészítése, nyomon követese,
- Kapcsolattartás a szakmai projektmenedzserekkel.

Pályázati feltételek:
• Magyar állampolgárság,
• Cselekvőképesség,
• Büntetlen előélet (hatósági bizonyítvánnyal igazolt módon),
• Felsőfokú pénzügyi /számviteli vagy gazdasági végzettség,
• Pénzügy/pályázati/számvitel területén megszerzett legalább 3-5 éves tapasztalat,
• Középfokú angol nyelvtudás,
• Informatikai készségek,
• Komplex látásmód, kiváló problémamegoldó képesség,
• Proaktív és eredmény-orientált személyiség,
• Önálló, hatékony és precíz munkavégzés, terhelhetőség,
• Kiváló empatikus és kommunikációs készség,
• Megbízható, lelkiismeretes és lojális hozzáállás,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
- Projekt adminisztráció területén szerzett 5 évet meghaladó tapasztalat,
- EPTK rendszer ismerete,
- Szakmai középfokú angol nyelvismeret,
- Mérlegképes könyvelő szakképesítés,
- Forrás SQL szoftver ismerete,
- ECDL bizonyítvány

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• a pályázó személyi adatait és elérhetőségeit (telefon, e-mail cím) is tartalmazó, részletes szakmai önéletrajz
• motivációs levél bérigény megjelölésével
• a végzettségét, képzettségét, nyelvtudást igazoló okiratok másolata
• hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban szereplő személyes adatok kezeléséhez.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. március 12.

A pályázat benyújtásának módja:
A pályázatot Füri András igazgató nevére címzetten, az előírt határidőn belül, egy példányban kell eljuttatni a Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatósághoz postai úton (1525 Budapest, Pf. 86.), vagy személyesen az Igazgatóság ügyfélfogadási irodájának titkárságán leadva (1121 Budapest, Költő utca 21.), vagy e-mailben a dinpi@dinpi.hu címre küldve.

A postai úton küldött pályázatok esetén a postai bélyegzőn szereplő dátumot tekintjük a benyújtás időpontjának. A borítékon kérjük feltüntetni: Számviteli és projekt pénzügyi munkatárs

A pályázat betölthető: a pályázat elbírálását követően azonnal

A pályázat elbírálásának határideje: a benyújtási határidőt követő 30 napon belül

A pályázók a pályázat eredményéről az elbírálást követő 8 napon belül értesítést kapnak.