Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
Pályázati ügyintéző Feltöltve: 2019. febr. 28. 08:29
Érvényes: 2019. márc. 14.
Régió: Budapest
Feladó: Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság
Részletek: A Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság pályázatot hirdet „pályázati ügyintézői” munkakör betöltésére 2 fő részére.

A jogviszony időtartama: A munkaviszony 3 hónap próbaidővel határozott időre létesül a projektek időszakának végéig.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, a Munka Törvénykönyve hatálya alá tartozó munkavállaló.

A munkavégzés helye: Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság (DINPI) Központi Irodaépülete (1121 Budapest, Költő utca 21.).

Munkarend: teljes munkaidőben (heti 40 óra).

A munkakörbe tartozó főbb feladatok:
• KEHOP, VEKOP, LIFE, INTERREG pályázatok megvalósításának általános és teljes körű koordinálása
• Pályázati tevékenységek ütemezés szerinti tervezése, végrehajtása
• Pályázati beszámolók elkészítése, közreműködés a helyszíni ellenőrzések során
• Pályázatokkal kapcsolatos hivatali ügyintézés (pl. minisztériumok, szakhatóságok)
• A pályázatban érintett tájegységekkel, szakmai osztályokkal és a pályázat pénzügyi ügyintézőjével való folyamatos együttműködés

Pályázati feltételek:
• Magyar állampolgárság
• Cselekvőképesség
• Büntetlen előélet (hatósági bizonyítvánnyal igazolt módon)
• Felsőfokú szakirányú végzettség (projektmenedzsmentnek vagy/és természetvédelmi szakmai feladatoknak megfelelő)
• Felhasználói szintű MS Office ismeret (irodai alkalmazások)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• Hasonló munkakörben (projektek menedzsment szervezetnél, közreműködő szervezetnél, vagy irányító hatóságnál) szerzett többéves tapasztalat, különösen operatív programok, LIFE, INTERREG és HUSK pályázatok lebonyolításával kapcsolatban.
• Angol nyelvtudás.
• „B” kategóriás vezetői engedély és tényleges vezetési jártasság
• Társ nemzeti parknál vagy hasonló profilú szervezetnél szerzett szakmai tapasztalat.
• Terhelhetőség, önálló munkavégzésre és csapatmunkára képesség, jó szervezőképesség.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• A pályázó személyi adatait, elérhetőségeit (telefon, e-mail cím) és fényképét is tartalmazó, részletes szakmai önéletrajz,
• Motivációs levél bérigény megjelölésével,
• A végzettségét, képzettségét, nyelvtudást igazoló okiratok másolata,
• Hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban szereplő személyes adatok kezeléséhez.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. március 14.

A pályázat benyújtásának módja: A pályázatot Füri András igazgató nevére címzetten, az előírt határidőn belül, egy példányban kell eljuttatni a Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatósághoz postai úton (1525 Budapest, Pf. 86.), vagy személyesen az Igazgatóság ügyfélfogadási irodájának titkárságán leadva (1121 Budapest, Költő utca 21.), vagy e-mailben a dinpi@dinpi.hu címre küldve.

A postai úton küldött pályázatok esetén a postai bélyegzőn szereplő dátumot tekintjük a benyújtás időpontjának. A borítékon kérjük feltüntetni: PÁLYÁZATI ÜGYINTÉZŐ

A pályázat elbírálásának határideje: a benyújtási határidőt követő 30 napon belül. A pályázók a pályázat eredményéről az elbírálást követő 8 napon belül értesítést kapnak.

A pályázat betölthető: a pályázat elbírálását követően azonnal.

A munkáltatóval kapcsolatos további információ: www.dinpi.hu, www.dunaipoly.hu