A Környezet- és Természetvédő Társadalmi Szervezetek XVI. Országos Találkozóján a szavazati joggal rendelkező szervezetek képviselői megválasztották a 41 különböző bizottságba delegált képviselőiket.
A szavazatszámláló bizottság által közzétett hivatalos lista:
Név Szervezet Szavazatok száma
1. Országos Környezetvédelmi Tanács (3 fő)
Bojtos Ferenc CSEMETE 82
Kiszel Vilmos Göncöl Alapítvány – Göncöl Szövetség – Pangea Egyesület 49
Márkus Ferenc WWF 60
Mécs Csaba KOKOSZ 16
Szilágyi László Humusz 74
2. Országos Területfejlesztési Tanács (1 fő)
Dönsz Teodóra MTVSZ 96
3. Géntechnológiai bizottság (2 fő)
Nagy Dénes ETK 96
Pethő Ágnes Fauna Egyesület 89
4. KÖVI Partnerség (2 fő)
Schmuck Erzsébet MTVSZ 77
Sallai R. Benedek Nimfea 88
Labanc Györgyi TÉA, MKNE 23
5. Ökopannon Kht (3 fő)
Vidovenyecz Vivien CSEMETE 86
Szuppinger Péter Környezettudományi Központ 80
6. Agrár-környezetvédelmi horizontális munkacsoport (2 fő)
Szűcs Kriszta Zöld Akció 95
Várnagy Dávid MTVSZ 95
7. EU vegyianyag politika ad hoc munkabizottság (2 fő)
Csáki Roland Greenpeace 92
Pál János LMCS 85
8. Parlagfűmentesítési Tárcaközi Bizottság (1 fő)
Kulcsár István PME 82
9. Aarhus Bizottság (1 fő)
F. Nagy Zsuzsa Ökológiai Intézet 81
Móra Veronika ETK 16
10. Zöld hatóság tárgyaló delegáció (1 fő)
Kuthi Adrienn Holocén TE 95
11. Nemesfém-bányászat környezeti hatásait vizsgáló munkacsoport (1 fő)
Csáki Roland Greenpeace 92
12. Fenntartható fejlődés folyamat (1 fő)
Botár Alexa MTVSZ 94
13. KÖVI Környezetvédelmi Munkabizottság (1 fő)
Molnár Attila HITVK 94
14. Öko-Ferr Kht. Tanácsadó Testülete (1 fő)
Malatinszky Ákos GATE Zöld Klub 99
15. EQUAL Monitoring Bizottság (1 fő)
Hajtman Ágnes Levegő MCS 88
16. “Pro Natura” díj Bizottság (1 fő)
Ilosvay György CSEMETE 88
Székely Tamás TermészetBÚVÁR Egyesület 11
17. Folyógazdálkodási tárcaközi bizottság (1 fő)
Stoll László Holocén TE 94
18. Gazdasági és Szociális Bizottság (GSZT) (1 fő)
Lukács András Levegő MCS 58
Márkus Eszter EMLA 37
19. Norvég Alap – környezetvédelem és fenntartható fejlődés (3 fő)
Cselószki Tamás E-misszió 83
Demeter Zoltán Zöld Akció 86
Figeczky Gábor WWF 59
Victor András MKNE 52
20. Norvég Alap – humán erőforrás (1 fő)
Dr. Vásárhelyi Judit FÖK 94
21. Norvég Alap – kultúra, regionális fejlesztés, határon átnyúló kezdeményezés (1 fő)
Lajtmann Csaba REFLEX 95
22. Norvég Alap – tudományos kutatás (1 fő)
Malatinszky Ákos GATE Zöld Klub 100
23. Transz-Európai Közlekedési Hálózat Bizottság (2 fő)
Ereifej Laurice WWF 79
Jánossy András Dunáért Alapítvány IT 32
Kalmár Gábor CSEMETE 62
24. Norvég KVVM civil alap (5 fő)
Farkas István MTVSZ 94
Hajtman Ágnes Levegő MCS 90
Halmos Gergő MME 96
Lajtmann Csaba REFLEX 93
Molnár Attila HITVK 91
25. Cédrus Bizottság (1 fő)
Kathy Zsigmond Ózonpajzs Kör 84
26. Duna Tárcaközi Bizottság (1 fő)
Jánossy András Dunáért Alapítvány IT 75
27. Magyar Turizmus Stratégia monitoring bizottság (1 fő)
Németh Imre MKNE 29
Sándor Judit Ökológiai Intézet 32
Toldi Zoltán Vásárosnaményi TK 35
28. Illegális Hulladéklerakások Elleni Munkacsoport (1 fő)
Csóka Imre HITVK 29
Perneczky László HUMUSZ 66
31. KÖRKOOR Kht. (1 fő)
Nagy Tamás HUMUSZ 88
29. NKP 2 Hulladékgazdálkodási akcióprogram (1 fő)
Demeter Zoltán Zöld Akció 92
30. Versenyképesség javítása Operatív Program Monitoring Bizottság (1 fő)
Medgyasszay Péter FÖK 93
31. Közlekedési infrastruktúra fejlesztése Operatív Program Monitoring Bizottság (1 fő)
Fleischer Tamás Magyar Közlekedési Klub 93
32. Az emberi erőforrások fejlesztése Operatív Program Monitoring Bizottság (1 fő)
Vásárhelyi Judit MKNE 96
33. Humán infrastruktúra Operatív Program Monitoring Bizottság (1 fő)
Kovács Bence FÖK 94
34. Környezet-, víz- és természetvédelem, energia Operatív Program Monitoring Bizottság (1 fő)
Farkas István MTVSZ 94
35 Információs Társadalom Operatív Program Monitoring Bizottság (1 fő)
Nyvelt Erik FÖK 93
36. Igazgatási rendszer korszerűsítése Operatív Program Monitoring Bizottság (1 fő)
Dönsz Teodóra MTVSZ 95
37. Az NSRK koordinációja és kommunikációja Operatív Program Monitoring Bizottság (1 fő)
Beliczay Erzsébet Levegő MCS 89
38. Közép Magyarországi Regionális Operatív Program Monitoring Bizottság (1 fő)
Éger Ákos MTVSZ 92
39. Konvergencia Regionális Operatív Program Monitoring Bizottság (1 fő)
Bojtos Ferenc CSEMETE 93
40. GOFOR Bizottság (1 fő)
Kempl Zsolt BITE 88
41. Élő Tisza Szövetség (2 fő)
Dr. Molnár Géza Palocsa 89
Paulovics Péter CSEMETE 91