A rovat kozárólagos támogatója

Általános ügyintéző, projekt asszisztens, kommunikációs munkatárs

Honlap név A Gyöngybagolyvédelmi Alapítvány 1997-ben alakult civil szervezet. Célunk a globális környezeti, társadalmi és gazdasági problémákra való holisztikus társadalmi érzékenyítés a gyöngybaglyok védelmének szemléletes történetén keresztül. Az alapítvány székhelye és bázisa Orosztonyban található.

A Gyöngybagolyvédelmi Alapítvány részmunkaidős állást hirdet régióban lakó (Orosztony 30 km körzetéből) munkavállalónak

Projekt asszisztens, kommunikációs munkatárs pozícióban

Munkakör: Általános ügyintéző, projekt asszisztens, kommunikációs munkatárs

Elvárások

  • ·         Rutinszerű, gyors, magabiztos számítógépkezelés

o   MS Office Word, Excel, PowerPoint

o   Fájlkezelés, tömörítés, fájlok konvertálása

o   Google Drive, Dropbox

·         Grafikai programok közepes/haladó szintű ismerete

o   Paint, Adobe Photoshop (átméretezés, poszter szerkesztés, croppolás)

·         Közösségi média-felületek magabiztos kezelése (Facebook page és group, FB Event létrehozása, YouTube, Google Groups, videótartalmak kezelése, feltöltése)

·         Weboldal tartalomszerkesztése (nem kell tudni programozni!, de weboldal backend-jén tudni kell oldalakat létrehozni, szerkeszteni, képeket feltölteni, webmesterrel kapcsolattartás. WordPress, Joomla, Moodle felületek ismerete előny)

·         Digitális fényképező és videórögzítő magabiztos használata, képek letöltése, átméretezés, archiválás

·         Valamely videószerkesztő program használata előny (pl. Adobe Premier Pro)

·         Projektek lebonyolításához precízió, rendszeretés, szervezés.

·         Udvarias, hatékony kommunikáció telefonon, emailben. A megfelelő nyelvezet, stílus, terjedelem megválasztásának képessége.

·         Élő angol nyelvtudás, nyelvhasználatára igényes írásbeli kommunikáció, a projektekkel kapcsolatos ügyintézésre, partnerekkel való kapcsolattartásra alkalmas szóbeli tudás.

Feladatok

·         Az alapítvány futó hazai és külföldi projektjeinek adminisztrációja, lebonyolításuk koordinálásában asszisztencia

·         Az ügyvezetővel együttműködve az alapítvány programjainak összehangolása, személyi asszisztensi feladatok.

·         Napi levelezés, Facebook üzenetek kezelése, szűrése, ügyvezető felé továbbítása

·         Az alapítvány beszámolási és adminisztrációs kötelességeinek nyomonkövetése, archiválás

·         Programok események előzetes meghirdetése, promótálása

·         Kapcsolattartás támogatókkal, önkéntesek nyilvántartása

·         Hírek, hírmondók összeállítása, közösségi média felületeken való publikálása

Munkavégzés helye: Orosztony (Zala megye) – az ideális jelölt 30 km-en belül lakik. Önálló tömegközlekedés Nagykanizsáról, Zalakarosról elképzelhető.

Munkaszerződés jellege:

·         Egyszerűsített foglalkoztatás esetén: szerződéssel, szerződésben rögzített heti munkanapokkal (minimum heti két nap), napi bejelentéssel.

·         Részmunkaidős foglalkoztatás munkaszerződéssel

Amit kínálni tudunk:

·         belépő szintű, a munka mennyiségéhez mérten méltányos fizetés egyedi megállapodás alapján a civil szektor lehetőségein belül

·         Útiköltségtérítés megbeszélés szerint.

·         Egy közös, az emberiség jövője szempontjából legfontosabb ügyben való cselekvési lehetőség

·         Külföldi kapcsolatok, projektekkel kapcsolatos utazások

·         Lehetőség teljes munkaidős foglalkoztatás felé való elmozdulásra

Általános elvárások:

·         Önmagára és a munkájára igényes, szavahihető, emberséges munkatársat keresünk

·         Jó időgazdálkodás, hatékonyság, differenciálás képessége fontossági sorrend szerint. Mérlegelési képesség, mikor mire mennyi időt szabad fordítani.

·         A fenntarthatóság eszménye legyen szívügye, holisztikus, rétegzett viszonyulás a problémamegoldáshoz.

·         Elsősorban Orosztony térségéből várjuk a jelentkezőket, önálló munkábajutás alapfeltétel

Kapcsolat: gyongybagoly@gyongybagoly.hu. 20/3225620

Jelentkezés: 2020. 11. 01-ig fényképes önéletrajzzal, rövid motivációs levéllel.

A hirdetésre jelentkezéshez küldd el az adataid a barnowlfoundation@gmail.com címre

Erre és más munkákra jelentkezhet az online önéletrajzával. Az alábbi linkre kattintva elküldheti online önéletrajzát ennek a munkáltatónak.