A rovat kozárólagos támogatója

Natura 2000 referens

Honlap név Agrárminisztérium, Természetmegőrzési Főosztály

Az Agrárminisztérium Természetmegőrzési Főosztálya munkatársat keres az alábbi, határozott idejű szerződéshez tartozó feladatkörre. A jelentkezéseket az alábbi címre várjuk: Schmidt András osztályvezető (andras.schmidt@am.gov.hu).

Munkakör: Natura 2000 referens

Feladatok:

– Részvétel a Natura 2000 hálózat működtetésével, koordinációjával kapcsolatos feladatokban, különös tekintettel a Natura 2000 adatbázis éves frissítésére;

– Részvétel az élőhelyvédelmi és a madárvédelmi irányelv végrehajtásáról szóló országjelentések előkészítésében;

– Részvétel az EU 2030-ig szóló Biodiverzitás Stratégiájának hazai végrehajtása előkészítésében.

Feltételek:

Egyetemi vagy főiskolai szintű ökológus/zoológus/biológus végzettség; vagy bármilyen agrár-felsőoktatásban szerzett egyetemi vagy főiskolai szintű végzettség szakirányú továbbképzésben szerzett természetvédelmi szakmérnök szakképzettséggel kiegészítve;
az élőhelyvédelmi irányelv vagy a madárvédelmi irányelv által védett fajok közül valamely csoport ökológiájával, védelmével kapcsolatos tapasztalatok.
Előnyt jelentenek az alábbi ismeretek:

·         természetvédelemben szerzett szakmai tapasztalat;

·         angol nyelvtudás;

·         térinformatikai ismeretek;

·         Excel és Access felhasználói szintű ismerete;

·         gépjárművezetői engedély.

A hirdetésre jelentkezéshez küldd el az adataid a andras.schmidt@am.gov.hu címre

Erre és más munkákra jelentkezhet az online önéletrajzával. Az alábbi linkre kattintva elküldheti online önéletrajzát ennek a munkáltatónak.