A rovat kozárólagos támogatója

Projekt adminisztrátor és kommunikációs szakember

Honlap név Agrárminisztérium, Természetmegőrzési Főosztály

Az Agrárminisztérium Természetmegőrzési Főosztálya munkatársat keres az alábbi, határozott idejű szerződéshez tartozó feladatkörre. A jelentkezéseket az alábbi címre várjuk: Schmidt András osztályvezető (andras.schmidt@am.gov.hu).

Munkakör: Projekt adminisztrátor és kommunikációs szakember

Feladatok:

– Az állami természetvédelem által gyűjtött biológiai adatok rendszerezését, lekérdezhetőségét lehetővé tevő modern biotikai adatbázis kiépítését, valamint a természetvédelmi célú monitorozás és az ahhoz kapcsolódó adatgyűjtések integrált fejlesztését célzó európai uniós projekt, illetve az azt előkészítő projekt kommunikációs feladatainak ellátása (pl. honlaphírek megírása és feltöltése, vezetői felkészítők, sajtóközlemények készítése, a projekt termékek arculati kézikönyvnek való megfelelésének biztosítása, szakmai eredménykommunikáció, szemléletformálást és ismeretterjesztést célzó kommunikációs feladatok), kommunikációs terv és stratégia összeállítása az előkészítő projektben, majd annak végrehajtása a megvalósítási projektben;

– Az előkészítő projekt és megvalósítási projekt általános szakmai koordinációs-, valamint adminisztrációs feladatainak ellátása (egyeztetések adminisztrációja, rendezvények szervezése, meghívók előkészítése, emlékeztetők írása, egyéb levelezés előkészítése, a projekt előrehaladásának dokumentációja, projektellenőrzések előkészítése és lebonyolítása).

Feltételek:

Felsőfokú kommunikációs szakirányú, vagy természetvédelmi szakterületen releváns (agrár, biológus, természetvédelmi mérnök stb.) szakirányú végzettség;
jó szervező és kommunikációs készség szóban és írásban.
Előnyt jelentenek az alábbi ismeretek:

·         természetvédelemben szerzett szakmai tapasztalat;

·         gyakorlati kommunikációs feladatokban (rendezvényszervezés, kiadvány-előkészítés, weboldal-szerkesztés (WordPress), közvéleménykutatás) szerzett közvetlen tapasztalatok;

·         grafikai szoftverek ismerete (pl. InDesign, Photoshop);

·         angol nyelvtudás;

·         gépjárművezetői engedély.

A hirdetésre jelentkezéshez küldd el az adataid a andras.schmidt@am.gov.hu címre

Erre és más munkákra jelentkezhet az online önéletrajzával. Az alábbi linkre kattintva elküldheti online önéletrajzát ennek a munkáltatónak.