A rovat kozárólagos támogatója

ügyvezető

Honlap név Csalán Környezet- és Természetvédő Egyesület

A Csalán Környezet- és Természetvédő Egyesület pályázatot hirdet

ügyvezető beosztásának ellátására.

A Csalán Környezet- és Természetvédő Egyesület 22 éve aktív szereplője Veszprém megye illetve a régió környezetvédelmi életének. Ismertsége országos szinten is magas. Elért eredményei között mintegy 1000 rendezvény, közel 100 kiadvány és komoly mennyiségű önkéntes munka áll. Hitelessége, megbízhatósága nagyban elősegítette a zöld célok mentén való széles összefogás kialakítását, erősítését mind helyben, mind az ország környezetvédő szervezeteinek körében.

Jelen felhívás a szervezet ügyvezető feladatai ellátásának betöltésére irányul.

A jogviszony időtartama:
határozatlan idejű jogviszony, 3 hónap próbaidővel

Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő, a Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás

A munkavégzés helye:
Csalán Környezet- és Természetvédő Egyesület, Veszprém, Budapest u. 8.

A BEOSZTÁSHOZ TARTOZÓ LÉNYEGES FELADATOK:
·     Az Egyesület tevékenységéhez kapcsolódó szakmai és pénzügyi tervek kidolgozása, majd a végrehajtás felügyelete és szükség szerint a megvalósításban való részvétel,

·     a kitűzött célok eléréséhez az erőforrások biztosítása

·     a szakmai terv koordinálása, végrehajtása, a kitűzött célok elérése

·     az Egyesület működtetésének megfelelő színvonalon való biztosítása

·     szerződések és megrendelések elkészítése, ellenőrzése, kezelése, az Egyesület eszközállományának karbantartása,

·     kapcsolattartás az Egyesület szakmai partnereivel, a helyi szereplőkkel, az országban működő környezetvédő szervezetekkel, a tagokkal, az önkéntesekkel

·     az Egyesület képviselete különböző szakmai fórumokon és a médiában

·     folyamatos együttműködés az Egyesület tevékenyégét támogató partnerekkel pályáztatókkal

·     belső adminisztráció, jelentések kimutatások készítése

·     szakmai és pénzügyi beszámoló készítése,

·     vonatkozó jogszabályok és a hatályos szabályzatok betartása és betartatása

·     adatkezelés és információbiztonság

Az ügyvezető feladata az előbbiekben részletezett feladatok ellátásának megszervezése, irányítása, ellenőrzése, az Egyesület működésének biztosítása a jóváhagyott szakmai és pénzügyi terv keretein belül, a munkáltatói jogok gyakorlása.

PÁLYÁZATI FELTÉTELEK:
·     Felsőfokú végzettség

·     Hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat

·     Legalább 3 éves vezetői tapasztalat

·     Felhasználó szintű számítógép kezelői ismeret

·     magas szintű környezetvédelmi ismeretek, teljes személyes elkötelezettség a környezet védelme mellett

A PÁLYÁZAT ELBÍRÁLÁSÁNÁL ELŐNYT JELENT:

·     Környezetvédő szervezetnél szerzett szakmai tapasztalat

·     Környezetvédelmi szakirányú végzettség

·     Projektmenedzsment gyakorlat

·     Pályázatírási, beszámolási tapasztalat, pályázatkezelői felületek kezelésének ismerete

·     Angol nyelv ismerete, tárgyalóképes angol nyelvtudás (B2)

·     „B” kategóriás járművezetői engedély

·     Tapasztalat nyilatkozásban, médiában való szereplésben és előadások tartásában

ELVÁRT KOMPETENCIÁK:
·     Kooperatív munkavégzés, terhelhetőség, jó tárgyalási készség

·     kiváló szervezési készség és tapasztalat

·     megbízhatóság, precizitás

A PÁLYÁZAT RÉSZEKÉNT BENYÚJTANDÓ IRATOK, IGAZOLÁSOK:
·     Szakmai önéletrajz

·     Végzettséget tanúsító okirat(ok) másolata

·     A feladat ellátásával kapcsolatos elképzelések, motivációs levél bérigény megjelöléssel

·     Hatósági erkölcsi bizonyítvány

·     Referenciák korábbi munkahelyekről

·     Nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy pályázati anyagát, személyes adatait a pályázatot kiíró, vagy annak megbízottja(i) megismerhetik, valamint személyesen meghallgathatja/meghallgathatják

A munkakör betölthetőségének időpontja: 2019. szeptember 1.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. június 14.

Bővebb információ: Dr Szalay Tímea, timi@csalan.hu

A hirdetésre jelentkezéshez küldd el az adataid a timi@csalan.hu címre

Erre és más munkákra jelentkezhet az online önéletrajzával. Az alábbi linkre kattintva elküldheti online önéletrajzát ennek a munkáltatónak.