A rovat kozárólagos támogatója

Környezetvédelmi előkészítő mérnök/irodavezető

Honlap név Csernozjom Kft.

pozícióban „életrevaló” munkatársat keresünk határozatlan időre.

A Csernozjom Környezetvédelmi és Mezőgazdasági Tervező és Kivitelező Kft. elsősorban mezőgazdasági és környezetvédelmi szaktanácsadással, talajvédelmi tervezési és tápanyag-gazdálkodási szaktanácsadási feladatok elvégzésével foglalkozik. Cégünk az elmúlt időszakban profilját bővítve tápanyag-gazdálkodási szaktanácsadásban is tevékenykedik hazai és nemzetközi – elsősorban holland – tapasztalatokra, nagyüzemi precíziós szántóföldi növénytermesztési kutatás-fejlesztési eredményekre alapozva.

Főbb feladatok:

•       Környezetvédelmi hatásbecslési dokumentációk összeállítása (víz-földtani közeg, levegő, hulladék, élővilágvédelem)

•       Természetvédelmi, Natura 2000 hatásbecslési dokumentációk, összeállítása

•       Talajvédelmi, tápanyag-gazdálkodási tervek, dokumentációk összeállítása

•       Klasszikus irodavezetői feladatok ellátása (telefonok, e-mailek kezelése)

•       Levelek, szerződések és egyéb dokumentumok előkészítése

•       Hivatalos levelek megfogalmazása

Elvárások, szükséges ismeretek, kompetenciák:

•       Készség szintű angol nyelvtudás (szóban, írásban)

•       Önálló munkavégzés, időgazdálkodás

•       Jó koordinációs képesség, több feladat párhuzamos kezelésének képessége

•       Magabiztosság

•       Hajlandóság, érdeklődés új tudás elsajátítására

•       Precizitás, a feladatokhoz való proaktív, felelősségteljes hozzáállás

•       Adminisztrációs tevékenység végzése

•       A problémákat, újdonságot szeretjük, megoldjuk!

•       Készség szintű információkeresés az interneten

•       Minimum középfokú természet-, környezet-, vagy agrártudományi, vagy műszaki végzettség

•       Minimum 2 éves gyakorlat tapasztalat (nem csak munkaviszonyban)

•       Műszaki affinitás, érdeklődés a környezetvédelem, agrárium iránt

Igazi „életrevaló”, „stabil énképpel” rendelkező személyiséget keresünk, akinek önálló ötletei, elképzelései is vannak, és logikus gondolkodással bír.

Előnyt jelent:

·         Környezettudományi vagy műszaki felsőfokú végzettség

·         AutoCad, Arcview program használatának ismerete

Amit kínálunk:

·         Hosszú távú, biztos munkalehetőség

·         Változatos feladatok

·         Feladat orientált időbeosztás

·         Szakirányú továbbképzési szándékot támogatjuk

·         Szakmai kapcsolatok kiépítésére való lehetőség

·         Mezőgazdasági kiállításokon való részvétel, illetve szakmai konferenciák szervezése

·         Interaktív bemutatók, előadások lebonyolításában, megtartásában való részvétel

Munkavégzés helye:

·         Budapest, XII. kerület, Déli pályaudvar környéke

Kismamákat, doktoranduszokat, részmunkaidős munkavállalókat is várunk!

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, (cégcsoport profiljához, elvárásaihoz illeszkedő) motivációs levéllel és bérigény megjelöléssel a monika.erdelyi@csernozjom.com email címen.

A hirdetésre jelentkezéshez küldd el az adataid a monika.erdelyi@csernozjom.com címre

Erre és más munkákra jelentkezhet az online önéletrajzával. Az alábbi linkre kattintva elküldheti online önéletrajzát ennek a munkáltatónak.