A rovat kozárólagos támogatója

Számviteli munkatárs

Honlap név Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság

A Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság pályázatot hirdet „számviteli munkatárs” álláshely betöltésére.

A jogviszony időtartama:

A kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény alapján létesülő jogviszony határozatlan időre, 3 hónap próbaidővel létesül.

A munkavégzés helye:

Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság Központi Irodaépülete (1121 Budapest, Költő utca 21.).

Heti munkaideje: 40 óra.

A munkakörbe tartozó főbb feladatok:

Kontírozási, érvényesítési feladatok ellátása,

Részvétel a költségvetési- és mérlegjelentések, beszámolók készítésében, a havi, negyedéves és éves adatszolgáltatások összeállításában,

Költségvetési előirányzatokkal kapcsolatos feladatok:

– közreműködés az elemi költségvetés összeállításában,

– a költségvetési bevételi és kiadási keretek kialakítása, folyamatos nyomon követése, folyamatos egyeztetés a keretgazdákkal,

– a költségvetési bevételi és kiadási előirányzatok teljesítésének figyelemmel kísérése, egyeztetése a keretgazdákkal,

– az előirányzatok szükséges módosításának előkészítése, egyeztetése az osztályvezetővel,

– az előirányzatokkal kapcsolatos adatszolgáltatások összeállítása,

Kötelezettségvállalással kapcsolatos feladatok ellátása:

– kötelezettségvállalások teljes körű analitikus nyilvántartása napra kész vezetésének ellenőrzése,

– kötelezettségvállalások tartalmi és formai követelmények szerinti ellenőrzése,

– kötelezettségvállalások előzetes pénzügyi fedezetvizsgálata,

– kötelezettségvállalások pénzügyi teljesítésének folyamatos figyelemmel kísérése,

– pénzügyileg nem teljesített kötelezettségvállalások kimutatása,

– szabad, felhasználható előirányzat keretek folyamatos figyelemmel kísérése,

– kötelezettségvállalásokkal kapcsolatos adatszolgáltatások összeállítása,

– beszámoló- és mérlegjelentés, időközi költségvetési jelentés készítéséhez adatszolgáltatás az aktuális kötelezettségvállalásokról, a kötelezettségvállalással terhelt előirányzat maradványokról,

– szerződések, megállapodások folyamatos figyelemmel kísérése.

Közreműködés a belső és külső ellenőrzések során,

Papír alapú és elektronikus nyilvántartások vezetése,

Belső ügyviteli rendszerek kezelése, adminisztráció,

A munkáltató tevékenységi körébe tartozó ad-hoc feladatok végrehajtása.

Pályázati feltételek:

•        Magyar állampolgárság,

•        Cselekvőképesség,

•        Büntetlen előélet (hatósági bizonyítvánnyal igazolt módon),

•        Felsőfokú pénzügyi / pénzügyi, számviteli vagy gazdasági végzettség,

•        Államháztartási területen/központi közigazgatásban szerzett 5 évet meghaladó tapasztalat,

•        Informatikai készségek, KGR-K11 alkalmazásának ismerete

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

Forrás NET szoftver ismerete
Mérlegképes könyvelő szakképesítés,
ECDL bizonyítvány,
Komplex látásmód, kiváló problémamegoldó képesség,
Proaktív és eredményorientált személyiség,
Önálló, hatékony és precíz munkavégzés, terhelhetőség,
Kiváló empatikus és kommunikációs készség,
Megbízható, lelkiismeretes és lojális hozzáállás.
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

•        önéletrajz a www.kozigallas.gov.hu weboldalon található sablon szerint

•        motivációs levél bérigény megjelölésével

•        a végzettségét, képzettségét, nyelvtudást igazoló okiratok másolata

•        hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban szereplő személyes adatok kezeléséhez.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. március 25.

A pályázat benyújtásának módja:

A pályázatot Füri András igazgató nevére címzetten, az előírt határidőn belül, egy példányban kell eljuttatni a Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatósághoz postai úton (1525 Budapest, Pf. 86.), vagy e-mailben az allashely@dinpi.hu címre küldve.

A postai úton küldött pályázatok esetén a postai bélyegzőn szereplő dátumot tekintjük a benyújtás időpontjának. A borítékon kérjük feltüntetni: Számviteli munkatárs.

A pályázat betölthető: a pályázat elbírálását követően azonnal

A pályázat elbírálásának határideje: a benyújtási határidőt követő 8 napon belül

A pályázók a pályázat eredményéről az elbírálást követő 8 napon belül értesítést kapnak.

A munkáltatóval kapcsolatos további információkat a www.dinpi.hu honlapunkon szerezhet.

A hirdetésre jelentkezéshez küldd el az adataid a dinpi@dinpi.hu címre

Erre és más munkákra jelentkezhet az online önéletrajzával. Az alábbi linkre kattintva elküldheti online önéletrajzát ennek a munkáltatónak.