A rovat kozárólagos támogatója

Beszerző

Honlap név Ecocatering Kft

Lebomló terítékeket és csomagolóanyagokat forgalmazó cég

Az Ecocatering Kft. egy dinamikusan fejlődő cég, mely lebomló és komposztálható terítékek és élelmiszer-csomagolók kereskedelmével foglalkozik.

Elkötelezett hívei vagyunk a környezetvédelemnek és egy olyan céget kívánunk építeni, amely nemcsak munkát, hanem hivatást is ad. Önállóan gondolkodó, tudatos személyiségekre van szükségünk, akik tudják, hogy a folyamatos fejlődés fontos.

Csapatunk jelenleg munkatársat keres BESZERZŐ feladatkörbe az alábbiak szerint.

Feladatok:

– munkavégzés felváltva a cég székhelyén (jelenleg Erdőkertesen) és otthon, napi 4 órás munkarendben
– új termékek és beszállítók keresése
– ajánlatkérések és rendelések kezelése
– kapcsolattartás a beszállítókkal angol nyelven
– a szállítmányok beérkezésével kapcsolatos feladatok intézése, készletnyilvántartás
– mennyiségi és minőségi eltérésekkel kapcsolatos ügyintézés, reklamációk dokumentálása
– egyéb feladatok

Amit várunk Tőled:

– min. 2 éves beszerzői vagy kereskedelmi tapasztalat
– biztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
– kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
– gyors, precíz, önálló munkavégzés
– Word, Excel, Power Point felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

– megegyezés szerinti bérezés
– céges laptop és mobiltelefon
– stabil munkahely, jó hangulatú Waldorf csapat
– sok munka és ebből fakadóan sok tanulás

Azonnali munkakezdés lehetséges.

A hirdetésre jelentkezéshez küldd el az adataid a bloom@ecocatering.hu címre

Erre és más munkákra jelentkezhet az online önéletrajzával. Az alábbi linkre kattintva elküldheti online önéletrajzát ennek a munkáltatónak.