A rovat kozárólagos támogatója

Energiahatékonysági szakértő – Projekt menedzser

  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Honlap név Energiaklub

Az Energiaklub egyik célja az energiahatékonyság növelése – többek között a lakossági attitűdök megváltozásán keresztül. Szeretnénk, ha minél többen figyelnének oda az energiafogyasztás csökkentésére. És ennek egyik legfontosabb lépése a lakások / házak felújítása.

Olyan munkatársat keresünk, aki többféle projekten keresztül kíván velünk dolgozni ezen célért.

Te vagy az ideális munkatárs, ha:

fontos neked a környezetvédelem,
érdekelnek a közpolitikai témák, ezen belül különösen az energiahatékonyság / energiaszegénység, előnyt jelent, ha a témával már foglalkoztál is,
közérthetően, egyszerűen és határozottan kommunikálsz írásban és szóban is,
rendelkezel munka- és projektvezetői tapasztalattal,
proaktív, kezdeményező, kreatív vagy, vannak ötleteid  hatást akarsz elérni,
tudsz együttműködni másokkal
gyorsan tanulsz
tudsz (olykor szoros) határidőre, pontosan, felelősen, hatékonyan dolgozni,
képes vagy tudományos információkat és adatokat értelmezni,
aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudásod van

Feladataid közé fog tartozni:

klasszikus projektmenedzsment (azaz dolgokat megszervezni, lebonyolítani, ajánlatokat kérni, szerződéseket kötni, beszámolókat írni stb.)
szakmai elmélyülés az energiahatékonyság témakörében
új akciók, tevékenységek, projektek kitalálása
hazai és nemzetközi együttműködések kialakítása, ápolása
témát érintő hazai és nemzetközi folyamatok követése
az ügy illetve a tevékenységeink, eredményeink közérthető, korszerű kommunikációja az Energiaklub csatornáin és a médiában

Amit kínálunk:

8 órás munkaidő,
nonprofit szektorban versenyképes bér,
cafeteria,
kreativitást igénylő feladatok
barátságos légkör,
jó hangulat

Így tudsz jelentkezni:

Küldj egy angol vagy magyar nyelvű önéletrajzot, és egy magyar nyelven írott rövid, tömör motivációs levelet az allas@energiaklub.hu e-mail címre  (tárgy: N6 szakértő) június 24-ig.

A hirdetésre jelentkezéshez küldd el az adataid a energiaklub@energiaklub.hu címre

Erre és más munkákra jelentkezhet az online önéletrajzával. Az alábbi linkre kattintva elküldheti online önéletrajzát ennek a munkáltatónak.