A rovat kozárólagos támogatója

Ügyfélkapcsolati referens

  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Honlap név GeoAdat Kft.

A GeoAdat Kft., mint speciális informatikai adatbázisokkal, valamint a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres budapesti csapatába németül tárgyalóképes szinten beszélő munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLKAPCSOLATI REFERENS

Feladatok:

–        ügyfelekkel és a projekt résztvevőkkel folyamatos kapcsolattartás

–        részvétel a szolgáltatások, eredmények átadásában

–        kockázatok azonosítása és kezelése

–        ügyféldokumentáció kezelése

–        szolgáltatások teljesítésének bemutatása a vevők részére

–        részvétel helyszíni megbeszéléseken, konferenciákon

Az álláshoz kapcsolódó elvárások:

–        német nyelv tárgyalóképes szintű ismerete (írásban és szóban)

–        angol nyelv középfokú ismerete

–        felsőfokú végzettség

–        megbízhatóság, terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség

–        jó kommunikációs és konfliktusmegoldó képesség, határozottság

–        B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

–        alapszintű, de biztos informatikai ismeretek

Amit kínálunk:

–        versenyképes jövedelem

–        szakmai fejlődési lehetőség

–        változatos feladatok, állandó kihívások

–        stabil, innovatív vállalkozás, hosszú távú perspektíva

–        kellemes munkakörnyezet, fiatal csapat, rugalmas munkaidő

Szükséges tapasztalat:

–        nem követelmény, de előny az 1-3 év hasonló tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

–        német – tárgyalási szint

–        angol – középfok

Munkavégzés helye:

–        Budapest, VII. kerület

–        magyar és német nyelvű önéletrajzzal és nyelvvizsga-másolattal (amennyiben van)

–        emailben a geoadat@geoadat.hu címre küldve

–        tárgymegjelölés: „ügyfélkapcsolati referens”

A hirdetésre jelentkezéshez küldd el az adataid a geoadat@geoadat.hu címre

Erre és más munkákra jelentkezhet az online önéletrajzával. Az alábbi linkre kattintva elküldheti online önéletrajzát ennek a munkáltatónak.