A rovat kozárólagos támogatója

Projekt pénzügyi és HR adminisztrátor

Hortobágy Természetvédelmi Egyesület

A Hortobágy Természetvédelmi Egyesület LIFE pályázat megvalósításához részmunkaidős (napi 6 óra) állást hirdet. A jelentkezéseket (önéletrajz és motivációs levél) a következő címre várjuk, a fizetési igény megadásával és a megpályázott pozíció megjelölésével: hortobagy.te@gmail.com.

Jelentkezési határidő: 2022. szeptember 20. Az állás betöltése a döntés után azonnal (legkorábban 2022. október 1).

Munkakör: Projekt pénzügyi és HR adminisztrátor

Munkavégzés helye: Balmazújváros, Hortobágy Természetvédelmi Egyesület irodája

Feladatok:

Az Egyesület által elnyert Európai Uniós LIFE pályázat megvalósításában való közreműködés, pénzügyi és HR feladatok ellátása, többek között:

– részvétel a projekt munkacsoport megbeszélésein, emlékeztetők készítése;

– a projektfinanszírozás adminisztratív és koordinációs feladatainak ellátása;

– projekt pénzügyi tervezése és nyilvántartása;

– a projekt pénzügyi tervében meghatározott feladatok felügyelete és ellenőrzése;

– projektellenőrzések előkészítése és lebonyolítása;

– szerződések, megrendelők előkészítése;

– pénzügyi táblázatok és pénzügyi beszámolók készítése;

– bérnyilvántartás vezetése, bérszámfejtés előkészítése;

– banki átutalások, banki ügyintézés;

– könyvelővel való kapcsolattartás;

– egyéb levelezések előkészítése;

– a projekt előrehaladásának dokumentációja;

– vezetői pénzügyi felkészítők készítése;

– HR feladatok végzése;

– munkaidő nyilvántartás, szabadságolások nyilvántartása, munkaviszonnyal kapcsolatos adminisztrációk elkészítése;

– orvosi alkalmassági vizsgálatok nyilvántartása;

– alkalmanként terepi, vizes élőhelyek monitorozásában való részvétel;

– a projekt ellenőrzései során pénzügyi prezentációk megtartása;

– az iroda takarításában és környezetének rendbetételében való aktív részt vétel.

Feltételek:

– HR és pénzügyi területen szerzett szakirányú végzettség és gyakorlati tapasztalat;

– MS Office programok (MS Excel, MS Word) felhasználói szintű ismerete;

– jó szervező és kommunikációs készség szóban és írásban.

Előnyt jelentenek az alábbi ismeretek:

– felsőfokú HR és/vagy pénzügyi számviteli szakirányú végzettség;

– angol nyelvtudás;

– gépjárművezetői engedély;

– LIFE vagy egyéb EU-s projektekben szerzett hasonló irányú tapasztalat.

A hirdetésre jelentkezéshez küldd el az adataid a hortobagy.te@gmail.com címre

Erre és más munkákra jelentkezhet az online önéletrajzával. Az alábbi linkre kattintva elküldheti online önéletrajzát ennek a munkáltatónak.