A rovat kozárólagos támogatója

környezetstatisztikus

  • Teljes munkaidő
  • Bárhol

Honlap név Központi Statisztikai Hivatal

FELHÍVÁS álláshely betöltésére

Igazgatóság: Központi Statisztikai Hivatal, Szakstatisztikai Igazgatóság Főosztály Szakstatisztikák horizontális főosztálya

Álláshely megnevezése: Környezetstatisztikus

Álláshely besorolása: Hivatali főtanácsos I.

Álláshely legkorábbi betöltésének időpontja: elbírálást követően azonnal

A kormányzati szolgálati jogviszony ideje: határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős

Munkavégzés helye: 1024 Budapest Fényes Elek u. 14-18.

Jogállás, illetmény és juttatások: A jogviszonyra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény kormánytisztviselőkre vonatkozó rendelkezései az irányadóak.

Ellátandó feladatok:

  • Közreműködés környezetstatisztikai termékek fejlesztésében, melyekkel a gyorsan bővülő hazai és nemzetközi szabályozási környezet változásait jól lehet követni.
  • Projektmenedzsment feladatok: közreműködés a környezetvédelem és fenntarthatóság szakterületeken átívelő jellegéből adódó koordinációs munkában, folyamatmenedzsmentben.
  • Együttműködés külső partnerekkel, szakértőkkel módszertani fejlesztésekben.
  • Pályázatok szakmai előkészítése és szakmai adminisztrációja.

Az állás betöltésének feltételei:

  • Magyar állampolgárság;
  • Cselekvőképesség;
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (elsősorban környezetgazdász, vagy környezetmérnök, természetvédelmi mérnök, agrármérnök);
  • Legalább 3 év szakirányú szakmai tapasztalat,
  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás,
  • Excel program széleskörű ismerete;
  • Kinevezés esetén a büntetlen előéletet igazoló hatósági bizonyítvány bemutatása.

Elvárt kompetenciák:

  • Analitikus gondolkodásmód;
  • Innovációs készség;
  • Nyitottság;
  • Problémamegoldó képesség;
  • Önállóság.

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Korábban hasonló munkakör betöltése.
  • A környezetstatisztika területeinek ismerete.
  • A környezeti szakpolitikai dokumentumok ismerete.

A jelentkezéshez szükséges:

  • Önéletrajz (Kit. 83. § (5) bekezdése szerint);
  • Motivációs levél (fizetési igény megjelölésével);
  • Végzettséget, idegennyelv-tudást igazoló okiratok másolata;
  • Nyilatkozat személyes adatok megismeréséhez és kezeléséhez.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. november 19. A pályázat elbírálásának határideje: 2021. november 26. A pályázati kiírással kapcsolatosan további tájékoztatást Varga Judit (06-1-345-6841) nyújt. A pályázatok benyújtásának módja: Elektronikus úton a tárgyban feltüntetve a „KSH 1203” azonosító számot, Varga Judit részére az allashely@ksh.hu e-mail oldalon keresztül. A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje: Amennyiben a pályázati kiírásban szereplő feltételeknek a jelentkező megfelelt, továbbá a pályázat a munkáltató figyelmét felkeltette, szóbeli meghallgatásra kerül sor. A pályázat eredményéről a pályázókat írásban tájékoztatjuk.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

  • Szakmai fejlődési- és továbbképzési lehetőség
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Folyamatosan megújuló szervezet
  • Családbarát munkahely
  • Sport- és kulturális programok

Szervezetünkről, könyvtárunkról, munkahelyünkről bővebben a www.ksh.hu honlapon tájékozódhat.

A hirdetésre jelentkezéshez küldd el az adataid a sylvia.graczka@ksh.hu címre

Erre és más munkákra jelentkezhet az online önéletrajzával. Az alábbi linkre kattintva elküldheti online önéletrajzát ennek a munkáltatónak.