A rovat kozárólagos támogatója

Ügyvezető a Magyar Energiahatékonysági Intézetnél

Honlap név Magyar Energiahatékonysági Intézet

Az ügyvezető fő feladatai:

  • A szervezet szakmai és menedzsment munkájának irányítása, felügyelete,
  • A stratégia éves munkatervre való lebontásának irányítása, a munkaterv felelős végrehajtásának irányítása és ellenőrzése,
  • A szervezet szakmai munkájában való részvétel (energiahatékonysági szakpolitikai anyagok véleményezése, javaslatcsomagok összeállítása, kutatásokban, projektekben való együttműködés, szakmai koordináció),
  • Aktív közreműködés a szükséges erőforrások előteremtésében, az ehhez kapcsolódó költségvetés kialakításában,
  • Kapcsolatépítés és -tartás a MEHI jelenlegi és potenciális vállalati partnereivel, támogatóival, hazai és nemzetközi szakmai együttműködések kialakítása,
  • A MEHI képviselete a nyilvánosság előtt, hazai és külföldi rendezvényeken, a médiában.

Felettese az Energiaklub ügyvezető és szakmai igazgatója.

Elvárt képességek és tapasztalatok:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Legalább 2 év vezetői tapasztalat, minimum 5 fős csapat irányításával,
  • Felsőfokú, aktív angol nyelvtudás,
  • Az energiahatékonyság, mint közügy iránti elkötelezettség, a területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Jó motiváló és közösségteremtő képesség,
  • Megbízható, felelős, etikus magatartás, értékrend.

Előnyt jelent:

  • Széles körű kapcsolati háló (vállalati illetve önkormányzati területen, államigazgatásban, EU intézmények, nemzetközi szervezetek stb.)
  • Marketing/sales, fundraising, pályázati menedzsmenttel kapcsolatos tapasztalat,
  • Nemzetközi munkavégzés,
  • Média-tapasztalat,
  • Hosszabb vezetői tapasztalat,
  • További nyelvek ismerete.

Az ideális jelölt:

Elkötelezett a MEHI küldetése és céljai iránt,
Érdeklődő és tájékozott a hazai és európai uniós energiapolitika és a klímavédelem kérdéseiben,
Jó vezető, közösségteremtő képességgel rendelkezik, csapatjátékos,
Stratégiai szemlélettel bír,
Kooperatív, konstruktív,
Vállalkozó szellemű és innovatív,
Jól kommunikál és jól tárgyal,
Munkatársaival, a vállalati és szakmai partnerekkel asszertívan kommunikál.

Amit kínálunk:

  • Teljes állás, határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Nonprofit szektorban versenyképes munkabér,
  • Budapest belvárosi iroda, lehetőség részben otthoni munkavégzésre,
  • Lelkes csapat, motiváló munkakörülmények, jó hangulat,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Felvételi folyamat

Magyar vagy angol nyelvű önéletrajzzal, rövid angol nyelvű motivációs levéllel max. 1 oldal) és a fizetési igény megjelölésével a mehi@mehi.hu email címre május 9-ig várjuk a jelentkezéseket.

A tárgy sorba írja be: “ügyvezető pozíció”!

A hirdetésre jelentkezéshez küldd el az adataid a mehi@mehi.hu címre

Erre és más munkákra jelentkezhet az online önéletrajzával. Az alábbi linkre kattintva elküldheti online önéletrajzát ennek a munkáltatónak.