A rovat kozárólagos támogatója

Termékteszt projektvezetőt keres a Tudatos Vásárlók Egyesülete, jelentkezés: 2020. november 29-éig

  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Honlap név Tudatos Vásárlók Egyesülete

A Tudatos Vásárlók Egyesülete (TVE) 2001 óta a fenntartható és etikus fogyasztásért dolgozik. Kiterjedt kommunikációs csatornáin rengeteg információt közöl, emellett képzési és közösségi programokkal segíti az egyéni és közösségi fenntarthatósági törekvéseket. A TVE egyik fő tevékenysége termék- és szolgáltatástesztek publikációja.

Szülési szabadságra készülő kolléganőnk helyettesítésére keresünk termékteszt projektvezetőt minimum két évre, hosszabbítás lehetséges. Az új munkatárs ideje legnagyobb részében a tesztekkel foglalkozik, emellett részt vesz azoknak a kisebb-nagyobb ernyőprojekteknek a menedzsmentjében, amelyek alá a tesztek egy része betagozódik.

Analitikus gondolkodású, kvantitatív összehasonlító módszerekben jártas, autonóm munkára alkalmas projektvezetőt keresünk elsősorban a teszt területre. A TVE évente 15-18 tesztet publikál, ebből kb. 12-15-t fizetős tartalomszolgáltatásként. A főbb tesztelt termékek: műszaki cikkek, háztartási vegyszerek, lakberendezési tárgyak, élelmiszerek, kozmetikumok és higiéniai termékek stb. A műszaki termékek tesztjei nemzetközi együttműködésben valósulnak meg, többi teszthez a mérést magyarországi laboratóriumokban végezzük. A tesztek területen a projetkvezető mellett egy asszisztens dolgozik, illetve egy vezetőségi tag vesz részt a stratégia-alkotásban.

A tesztek területen ellátandó legfontosabb felelősségi körök és feladatok:

●       Felelős a tesztek.tudatosvasarlo.hu oldalon megjelenő tesztek éves tervének elkészítéséért és kivitelezéséért

●       Az egyes tesztek kivitelezése a koncepció kidolgozásától kezdve publikációig, és a kommunikáció segítéséig – megosztva a teszt asszisztenssel

●       A tesztek eredményeit bemutató táblázatok kezelése, szerkesztése, az eredményeket és módszereket összefoglaló szövegek megírása, szerkesztése

●       A teszteken dolgozó asszisztens munkájának felügyelete és koordinációja

●       A teszt tevékenységi terület fejlesztése

●       A teszteredmények képviselete sajtófelkérésre

●       Együttműködés és kapcsolattartás a nemzetközi partnerekkel

●       A teszteléssel kapcsolatos tevékenységek dokumentációja, riportolás

●       Együttműködés a TVE érintett munkatársaival, különösen a digitális fejlesztésekért és a kommunikációért felelős munkatársakkal

●       Ezek mellett részt vesz azokban az átfogó projektekben, amelyekbe a teszt tevékenységek betagozódnak, illetve TVE-s általános feladatokban

Szerződés: határozott idejű, főállású munkaszerződés, előreláthatóan két év, hosszabbítási lehetőséggel.  Ha szimpatikus a TVE és a feladatok, de nem nyolcórás munkát keresel, ezt jelezd a jelentkezésedben. Nyitottak vagyunk más, de működőképes megoldásokra is.

A munkavégzés helye: ha nem lenne covid, főszabályként a TVE Budapest, XI. kerület Móricz Zsigmond körtéri irodája, a próbaidő után esetenkénti home office lehetőséggel. A járvány ideje alatt home office-ban.

Kezdés: 2021. január

Szükséges szakmai kompetenciák:

●       Felsőfokú végzettség. Előny, de nem feltétel a műszaki vagy más „számolós” területen (pl. reál területek, kvantitatív társadalomtudomány) szerzett végzettség

●       Jártasság kvantitatív összehasonlító módszerekben, jó átlátó- és elemzőkészség

●       Kiváló MS Excel és/vagy hasonló táblázatkezelő, statisztikai program kezelői képességek

●       Megfelelő szövegírási készség, helyesírás

●       Legalább három év projektmenedzsment tapasztalat

●       Kiváló személyközi kommunikációs- és együttműködő-készség

●       Projekt menedzsment képesség, jó szervezőkészség, tapasztalat feladatok, emberek koordinálásában

●       Nagyfokú autonóm munkavégzésre való képesség: önálló munkavégzés, problémamegoldás, kezdeményezőkészség

●       Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Egyéb számunkra fontos dolgok:

●       Tájékozottság a fenntarthatóság, fenntartható fogyasztás témaköreiben

●       Analitikus gondolkodás

●       Alkalmazkodóképesség

●       Civilszervezetek működésének közeli ismerete

●       Kiváló tanulási képesség, nyitottság új dolgok elsajátítására

●       Pontosság, nagyfokú precizitás, megbízhatóság

●       Eredmény és minőségközpontúság

Magyar nyelvű önéletrajzot és max. 1 oldalas, angol nyelvű motivációs levelet várunk a tve@tve.hu-ra 2020. november 29-éig, a tárgy sorban kérjük feltüntetni a következő jeligét: TESZT PROJEKT. A jelentkezésében kérjük a fizetési igény megjelölését, és az elvárt kompetenciák kiemelését. A beérkező pályázatokat azonnal feldolgozzuk, és a megfelelő jelölteket meghallgatjuk akár még a határidő előtt. A meghallgatások online formában zajlanak.

A hirdetésre jelentkezéshez küldd el az adataid a tve@tve.hu címre

Erre és más munkákra jelentkezhet az online önéletrajzával. Az alábbi linkre kattintva elküldheti online önéletrajzát ennek a munkáltatónak.