A rovat kozárólagos támogatója

Élővilág-védelmi szakértő

Honlap név Vibrocomp Kft.

Keressük azt az elhivatott élővilág-védelmi szakértőt, aki szeretne egy dinamikusan fejlődő környezetvédelmi tervező cég egyik építőköve lenni.

Rólunk röviden:

> Budapesti irodánkban egy 25 fős professzionális szaktervező csapat vagyunk, Vibrocomp néven

> Teljes körű környezetvédelmi tervezést nyújtunk partnereinknek – a tanulmánytervektől a hatásvizsgálatokon át a kivitelezés alatti környezetvédelemig

> Egyaránt jelen vagyunk az infrastrukturális beruházások, az ipari és területfejlesztések terén

> Erősségünk a sokféleség, a csapatmunka és a megoldás keresése

> Dinamikusan alkalmazkodunk, lépést tartva a szakma fejlődésével, emellett meg szeretnék tartani a családias hangulatot az irodában

A következő feladatok várnak Rád:

– Terepi élővilág-felmérési feladatok elvégzése

–  Környezetvédelmi tervekhez, élővilág-felmérési helyszínrajzok készítése – elsősorban Autocad vagy QGIS programmal

–  Környezetvédelmi dokumentációk természetvédelmi munkarészeinek készítése, Natura 2000 hatásbecslés készítés

–  Fejlődés, tanulás – tudásmegosztás

Amit tudunk biztosítani:

> Kihívásokkal teli, komoly szakmai feladatok

> Stabil, hosszú távú munkahely fiatalos csapatban

> Rendezett munkafeltételek, élhető munkakörnyezet

> Kezdeti aktív adaptálódási időszak, munkatársak támogatásával

> Környezetvédelem terén versenyképes tudás megszerzése, folyamatos fejlődés lehetősége

Amit Tőled várunk:

– Felsőfokú (természetvédelmi) szakirányú végzettség

–  Szakirányú min. 3 éves munkatapasztalat – élővilág-védelmi szakértés terén

–  B kategóriás jogosítvány, vezetői tapasztalattal

–  Lelkiismeretesség, megbízható munkavégzés

–  Magabiztos felhasználói szintű informatikai ismeretek – különösen Autocad, QGIS program használatában (+Word, Excell, Power Point, Prezi)

–  Terhelhetőség, rugalmasság és problémamegoldó készség

Előny:

– Angol nyelvtudás

– Küldetésednek érzed a környezet és természetvédelmet

A hirdetésre jelentkezéshez küldd el az adataid a hr@vibrocomp.com címre

Erre és más munkákra jelentkezhet az online önéletrajzával. Az alábbi linkre kattintva elküldheti online önéletrajzát ennek a munkáltatónak.