A rovat kozárólagos támogatója

Bolti eladó

Honlap név Zöldbolt

Gyere, erősítsd a budapesti Zöldbolt csapatát!

Teljes munkaidőben keresünk bolti eladót.

Jelentkezési határidő: 2021. Július 20.

Főbb feladatok, munkák:

Bolti eladót keresünk teljes munkaidős állásra. Munkavégzés változó időbeosztással a bolt nyitvatartási ideje szerint (munkaidőkeretben – délutáni és szombati munkavégzés is).

Az álláshoz tartozó elvárások:

– Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat,
– Magabiztos eligazodás a zöld háztartásvezetés kellékei között: öko tisztítószerek, kozmetikai összetevők, házi kozmetikumkészítés, hulladékcsökkentés, stb.,
– Környezettudatos életmód a mindennapokban,
– Elkötelezettség a zöld értékek iránt,
– Precíz munkavégzés,
– Nyitott, vevőorientált hozzáállás,
– Kommunikatív, problémamegoldó személyiség,
– Alapszintű számítógépes ismeretek: Word, Excel, stb.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– Kereskedelmi végzettség,
– Zöld civil életben szerzett munkatapasztalat, vagy önkéntesség,
– Ökokör képzésen vagy szervezésében történt részvétel,
– Releváns tapasztalat zöld háztartásvezetés, környezetvédelmi programok szervezésének a területén,
– Társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

– Stabil munkahely egy dinamikusan fejlődő cégnél,
– Fiatal, lendületes csapat aki nem csak eladni szeretne, hanem jobbá tenni a világot,
– Folyamatos tanulási lehetőség a zöld háztartásvezetés területén,
– Változatos munkavégzés,
– Dolgozói kedvezmény.

Szükséges tapasztalat:

1-3 év szakmai tapasztalat.

A munkavégzés helye:

1126 Budapest, Kiss János altábornagy utca 35.

A jelentkezéseket a karrier@zoldbolt.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal és motivációs levéllel várjuk.

Figyelem, csak teljes körű pályázati anyagot fogadunk el!

Kérjük, a motivációs leveledben fejtsd ki, miért szeretnél a Zöldboltban dolgozni, és hogyan jelenik meg a környezettudatosság az életedben!

A hirdetésre jelentkezéshez küldd el az adataid a karrier@zoldbolt.hu címre

Erre és más munkákra jelentkezhet az online önéletrajzával. Az alábbi linkre kattintva elküldheti online önéletrajzát ennek a munkáltatónak.