A rovat kozárólagos támogatója

Környezetvédelmi mérnök

Honlap név Enviro Hungary Kft.

Cégünk sürgősen új kollégát keres hosszú távú munkavégzésre Környezetvédelmi mérnök pozícióba:

Feladatok
-Szakmai dokumentációk és engedélykérelmek (hulladékgazdálkodási, vízjogi, levegőtisztaság-védelmi, stb.) készítése és ezekben való közreműködés.
– Környezetvédelmi adatszolgáltatások végzése
– Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a hatósággal
– Helyszíni bejárások, belső auditok végzése
Elvárások
– Felsőfokú környezetmérnöki végzettség
– Jó problémamegoldó és szervező képesség
– Önálló munkavégzésre való képesség és hajlandóság
– Logikus gondolkodás
– Pontos, precíz munkavégzés
– Megfelelő kommunikációs készség
– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
– Aktív angol nyelvtudás
Előnyt jelent
– Szakirányú tapasztalat
– Szakértői engedély- ISO rendszerek ismerete (9001, 14001, 45001, 50001)
– B kategóriás jogosítvány

– Egyéb műszaki végzettség

Amit kínálunk
– Megállapodás szerinti fix munkabér
– Változatos feladatok
– Folyamatos fejlődési lehetőség
– Rugalmas munkaidő

A hirdetésre jelentkezéshez küldd el az adataid a enviro.cslaszlo@gmail.com címre

Erre és más munkákra jelentkezhet az online önéletrajzával. Az alábbi linkre kattintva elküldheti online önéletrajzát ennek a munkáltatónak.