A rovat kozárólagos támogatója

Telepvezető

Honlap név Körös-Maros Nemzeti Park Igazgatóság

A Körös-Maros Nemzeti Park Igazgatóság felvételt hirdet Kardoskút területi egységére telepvezető munkakör betöltésére.

Feladatok:
A KMNPI Sóstói Telepén lévő állatállományainak tenyésztésének szakmai irányítása, mezőgazdasági tevékenység koordinálása.

A kormányzati szolgálati jogviszony 6 hónapos próbaidő kikötésével, határozatlan időtartamra szól.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:
– magyar állampolgárság,
– büntetlen előélet,
– szakirányú felsőfokú végzettség (kiemelten agrármérnök szakon szerzett felsőfokú végzettség),
– B kategóriás járművezetői engedély.

Előnyt jelent:
– Állattenyésztésben és mezőgazdasági területen szerzett szakmai tapasztalat,
– MS Office alkalmazások kiemelt ismerete (főként: word és excel).

A jelentkezés tartalma:
– motivációs levél,
– szakmai önéletrajz,
– végzettséget igazoló okiratok másolatai,

A foglalkoztatási jogviszony létrejöttének feltétele 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, amelyet a jogviszony létrejötte előtt szükséges felmutatni.

Az illetmény és egyéb juttatások megállapítása a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény alapján történik.

A jelentkezést elektronikus úton a kmnp@kmnp.hu e-mail címre kell benyújtani.

A jelentkezés beérkezésének határideje: 2019. május 19.

A felhívással kapcsolatosan további információt Parczen Balázs osztályvezető nyújt, a 66/313-855-ös telefonszámon.

A hirdetésre jelentkezéshez küldd el az adataid a kmnp@kmnp.hu címre

Erre és más munkákra jelentkezhet az online önéletrajzával. Az alábbi linkre kattintva elküldheti online önéletrajzát ennek a munkáltatónak.