A rovat kozárólagos támogatója

Magyar Természetvédők Szövetsége pénzügyi projekt menedzser munkatársat keres

Honlap név Magyar Természetvédők Szövetsége

Magyarország egyik legnagyobb hazai környezet- és természetvédelmi civil szervezete, a Magyar Természetvédők Szövetsége (MTVSZ) főállású, pénzügyi projekt menedzsmenttel foglalkozó munkatársat keres budapesti irodájába, hazai és nemzetközi pályázatokkal/projektekkel kapcsolatos feladatok ellátására:

Feladatok:

pályázatok pénzügyi előkészítésében, költségvetés összeállításában való részvétel,
pályázatok pénzügyi, adminisztrációs követelményeinek nyomon követése, betartása,
a projekt adminisztrációs feladatainak elvégzése, koordinálása, beszerzések, szerződések előkészítése, kapcsolattartás a partnerekkel,
pénzügyi alátámasztó dokumentációinak nyilvántartása, ellenőrzése, elektronikus és papír alapú dokumentáció összeállítása,
nemzetközi pályázatok pénzügyi feladatainak (költségvetés, beszámolók) elvégzése angol nyelven,
pályázati online felületek kezelése,
pályázatok pénzügyi rész- és záró beszámolóinak összeállítása, hiánypótlásokban, fenntartási jelentésekben, helyszíni ellenőrzésekben való közreműködés,
együttműködés a projektvezetőkkel, a szakmai munkacsoportokkal, munkájuk pénzügyi-adminisztrációs támogatása,
kampányok, konferenciák, egyéb események szervezésében való részvétel.
A jelentkezőtől elvártak:

felsőfokú végzettség,
pénzügyi projektmenedzsment tapasztalat,
alapfokú pénzügyi angolnyelvtudás,
rutinos felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
Előnyt jelent:

pénzügyi-gazdasági végzettség,
tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
érdeklődés a civil és környezetvédelmi témák iránt.
Amit nyújtunk:

pozitív célokért való értékszemléletű cselekvés,
rugalmas civilszervezeti környezet, egyéni munkavégzés és csoportmunka lehetősége,
szakmai fejlődés,
nemzetközi tapasztalat: nemzetközi, uniós projektekben, nemzetközi partnerekkel közös munkában részvétel; vidéki tagszervezeteinkkel együttműködés lehetősége,
változatos kihívások és feladatok.
Főállású munkaviszony, fizetés a civil szféra adta keretek között megegyezés szerint. Munkavégzés helye: MTVSZ iroda, 1091 Budapest, Üllői út 91/b III. em. 21., valamint részben otthoni munkavégzés lehetősége.

Jelentkezéshez magyar és angol nyelvű önéletrajzot, továbbá magyar nyelvű motivációs levelet kérünk küldeni az allas(kukac)mtvsz.hu e-mail címre, az email tárgyában az “MTVSZ állásjelentkezés – pénzügyi projekt menedzser” feltüntetésével 2024. szeptember 27-ig.

További információ: Éger Ákos, eger.akos(kukac)mtvsz.hu, +3620/9946577

A hirdetésre jelentkezéshez küldd el az adataid a allas@mtvsz.hu címre

Erre és más munkákra jelentkezhet az online önéletrajzával. Az alábbi linkre kattintva elküldheti online önéletrajzát ennek a munkáltatónak.