A rovat kozárólagos támogatója

Nagykereskedelmi – Értékesítés Támogató Munkatárs

Honlap név Wagner Solar Hungária Kft.

Megújuló energiaforrások területén tevékenykedő cég 2002 óta

Nagykereskedelmi  – Értékesítés Támogató Munkatárs

Amilyen feladatok várnak:

  • Sokrétű adminisztratív feladat elvégzése, ami a nagykereskedelmi területi képviselők támogatásával, a terület gördülékeny működésével kapcsolatos.
  • Partnerek általános tájékoztatása, igényeik pontos felmérése.
  • Ajánlatok, szerződések, rendelések szállítólevél elkészítése.
  • Napi szintű kapcsolattartás a megrendelőkkel, partnerekkel.
  • Heti jelentések készítése.
  • Webshop rendelések kezelése, ügyfelek kiszolgálása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, érettségi
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 2 év irodai adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Megbízható, precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • MS-Office alkalmazások magasszintű ismerete

További részletek honlapunkon: https://wagnersolar.hu/karrier/

Az önéletrajzokat a karrier@wagnersolar.hu címre várjuk!

A hirdetésre jelentkezéshez küldd el az adataid a marketing@wagnersolar.hu címre

Erre és más munkákra jelentkezhet az online önéletrajzával. Az alábbi linkre kattintva elküldheti online önéletrajzát ennek a munkáltatónak.